Home

 

 

 

 

 

 

 INFORMACJE O
HONDA MARINE

HONDA MARINE powstała w 1964 roku - epoce zdominowanej przez silniki 2-suwowe - wraz z pierwszym 4-suwowym silnikiem zaburtowym GB30. Innowacyjne podejście do konstrukcji silników zaburtowych zapoczątkowało nową erę.

Dziś HONDA MARINE oferuje bardzo bogatą gamę silników zaburtowych,  od najmniejszego, przenośnego BF2,3 o mocy 2,3KM po największy i najnowocześniejszy w ofercie BF250 - 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 250KM.

Od 1992 roku HONDA MARINE jest w Polsce reprezentowana przez japońsko-polską spółkę Aries Power Equipment Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Maszyn i Urządzeń koncernu Honda na stronie www.mojahonda.pl

Silniki zaburtowe

Silniki zaburtowe

Nowoczesne i designerskie silniki zaburtowe Honda w technologii 4-suwowej umożliwiają ludziom przyjemne podróżowanie po oceanach, morzach, rzekach i jeziorach.Są świadectwem nowoczesnej i pro-ekologicznej techniki inżynieryjnej...

Łodzie motorowe

Pragnąc kompleksowo spełniać Państwa oczekiwania i potrzeby, w naszej ofercie HONDA MARINE proponujemy także serię łodzi motorowych przeznaczonych do wędkowania oraz do uprawiania sportów wodnych i turystyki....

Łodzie dla służb

Łodzie dla służb

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę różnego rodzaju łodzi wyposażonych w czterosuwowe silniki zaburtowe HONDA...

Ekstremalne pływanie

Moc wykorzystywana w całym zakresie obrotów, rewelacyjne osiągi, mistrzostwo świata w niskim spalaniu, wygodne sterowanie, pełna kultura pracy. Najwyższa klasa technologii - VTEC®, BLAST™, ECOmo,  PGM-FI  i nowatorski na skalę światową system przepływu powietrza DIRECT AIR INTAKE.
Jednym słowem – Honda BF 250, silnik z wyścigowym charakterem,  przeznaczony dla wyrafinowanych amatorów wędkowania i innych form relaksu na wodzie oraz sportowej adrealiny.
BF 250 jest najnowszym i największym silnikiem zaburtowym Honda. Jego konstrukcja, o pojemności skokowej 3 583 cm3 i mocy 250 kM, powstała na podstawie super nowoczesnego 24-zaworowego silnika V6 opracowanego dla samochów Honda. Chętnie instalowany na łodziach wyścigowych, które osiągają zawrotne prędkości. Rekordowe osiągi z zachowaniem minimum spalania zapewnia unikalny system przepływu powietrza DIRECT AIR INTAKE, który, obniżając temperaturę zasysanego powietrza, powoduje zwiększenie mocy i znacznie poprawia przebieg momentu obrotowego. Dodatkowo nowy, smukły kształt spodziny zmniejszył opory hydrodynamiczne o 5% w stosunku do tradycyjnego kształtu,  co bezpośrednio wpływa na uzyskanie wyższych prędkości maksymalnych.

Nowoczesna konstrukcja BF 250, naszpikowana jest praktycznymi innowacjami. Kapitan steruje przepustnicą gazu na manetce, a moduł ECU (Engine Control Unit) stale modyfikuje kąt wyprzedzenia zapłonu, zmieniając moment obrotowy zależnie od warunków pracy i obciążenia silnika.BF 250 posiada także wyjątkowy 90 Amperowy alternator, który nawet podczas spokojnego użytkowania  silnika,  zapewnia prąd ładowania o natężeniu do 60 A. Wędkarze oraz osoby zawodowo związane z wodą i pływające po zmierzchnu z pewnością docenią też  unikalny system ładowania akumulatora na wolnych obrotach (Adjustable Idle Charge).

Zapraszamy do salonów naszych autoryzowanych dilerów, w których nasi eksperci udzielą wszelkich informacji o BF 250.

NOWOŚĆ - Honda BF6/BF5/BF4


Rodzina bardzo wydajnych, solidnych silników z układem smarowania pompą olejową. Trwała i sztywna aluminiowa podstawa, efektywny system niwelacji drgań oraz niski poziom hałasu zapewniają bardzo wysoki komfort pracy.

NOWOŚĆ - Honda BF6/BF5/BF4


Rodzina bardzo wydajnych, solidnych silników z układem smarowania pompą olejową. Trwała i sztywna aluminiowa podstawa, efektywny system niwelacji drgań oraz niski poziom hałasu zapewniają bardzo wysoki komfort pracy.

Historia Honda Marine

Nowe silniki BF 175- BF 250


Honda cały czas udoskonala swoje produkty, w tym roku przyszedł czas na odnowienie linii silników zaburtowych BF 175, BF 200, BF 225 i BF 250. Wszystkie silniki zbudowane są w oparciu na technologię V6.

Nowe silniki zaburtowe Honda w technologii V6


Oferujemy najnowsze cztery modele silników zaburtowych o mocach od 175 kM do 250 kM w technologii V6. Zobacz jakie technologie zostały zastosowane w tych silnikach.

PORADY Honda Marine:

PORADY Honda Marine

Porady przed zakupem - Jaki silnik wybrać

Wybór dobrego silnika do wymarzonej łodzi jest kluczowym elementem udanych wypraw wodnych. Powinien być niezawodny w każdej sytuacji, która może przytrafić się na akwenie i przede wszystkim dostosowany do wybranego modelu jednostki pływającej.

Porady przed zakupem - Nowa przygoda z łodzią motorową

Marzysz  o łodzi motorowej  - pierwszej, kolejnej…  Przed zakupem łódki i silnika, warto przemyśleć kilka zagadnień, by mieć pewność, że dokonałeś dobrej inwestycji. Kilka naszych praktycznych wskazówek może Ci w tym pomóc...

Emisja hałasu silników zaburtowych

Poziom głośności określa norma EN ISO 14509. Wymogi, którym podlegają takie produkty, są zawarte w Dyrektywie 94/25/EC oraz 2003/44EC.

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • Silnik BF 250 AXU


    Silnik kupiony i serwisowany u autoryzowanego Dealera w Szczecinie. Pełna dokumentacja, bezawaryjny. Gwarancja 12 miesięcy. Przyjęty w rozliczeniu. Więcej informacji o silniku...

    Cena wyprzedażowa: 70 700,00 zł. brutto

S5 Box