O nasHONDA MARINE to jedna z flagowych marek koncernu HONDA, powstała w 1964 roku - epoce zdominowanej przez silniki 2-suwowe - wraz z pierwszym 4-suwowym silnikiem zaburtowym GB30. Innowacyjnie nowoczesne podejście HONDA do konstrukcji silników zaburtowych zapoczątkowało nową erę w branży.

Dziś HONDA MARINE oferuje bardzo bogatą gamę silników zaburtowych,  od najmniejszego, przenośnego BF 2,3 o mocy 2,3 KM po najnowszy, największy i najnowocześniejszy obecnie w ofercie BF 250 – 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 250 KM.Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w Polsce – pasjonatom wędkowania, sportów wodnych, spędzania wolnego czasu na wodzie jak i służbom związanym zawodowo z pracą na wodzie, Aries Power Equipment jako Dystrybutor oferuje sprzęt pływający, odpowiedni do montażu silników zaburtowych HONDA MARINE oraz o propozycję wygodnych kamizelek ratunkowych i asekuracyjnych.

Od wielu lat jesteśmy zaufanym dostawcą sprzętu pływającego dla służb zawodowo zajmujących się patrolowaniem kąpielisk i ratownictwem wodnym, wykonujących nurkowe prace poszukiwawcze, prowadzących akcje ratownicze podczas powodzi, ewakuacje ludności i inwentarza. Nasze silniki Honda i łodzie cieszą się uznaniem Ochotniczych Strazy Pożarnych specjalizujących się w ratownictwie wodnym, Państwowej Straży Pożarnej, MON, MSW, Policji, Państwowej Straży Rybackiej, WOPR.Honda Marine jest stałym Partnerem Strategicznym Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, które jednocześnie są okazją do weryfikacji umiejętności strażaków-ratowników w rzeczywistych warunkach.

Nasi doradcy  od silników zaburtowych posiadający wieloletnią praktykę motorowodną – eksperci Honda Marine oraz specjaliści autoryzowanej sieci sprzedaży i serwisu, służą wszelką pomocą w doborze silnika i łodzi, praktycznymi poradami w zakresie prawidłowego montażu i eksploatacji silników zaburtowych Honda.Honda Marine jest dostępna w ofercie Aries Power Equipment - Generalnego Dystrybutora Maszyn i Urządzeń Honda w Polsce. Aries Power Equipment powołany w 1992 roku, wprowadza na polski rynek szeroką gamę produktów HONDA – lidera światowej myśli technologicznej, marki będącej synonimem najwyższej jakości i poszanowania środowiska. Tylko w okresie kilku ostatnich lat, HONDA została wyróżniona w prestiżowych rankingach:

  • 3. miejsce w gronie najbardziej ekologicznych marek świata - ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX, 2012r.
  • 20. miejsce z 17%-ym wzrostem wartości, na liście 100 Najlepszych Globalnych Marek 2014 (Best Global Brands 2014) - ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX,
  • 21. miejsce wśród 100 Najlepszych Globalnych Marek 2012 (Best Global Brands) – ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX,
Aries Power Equipment  od lat cieszy się zaufaniem klientów indywidualnych i profesjonalistów. Jest uznanym dostawcą niezawodnych maszyn i urządzeń również dla instytucji publicznych oraz służb państwowych.

Oprócz oferty HONDA MARINE, firma proponuje szeroką gamę nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska maszyn oraz urządzeń HONDA:
Aries Power Equipment jest również dystrybutorem:


Aries Power Equipment,  kierując się pro-ekologiczną filozofią działania, od lat rozwija również dział energii odnawialnych i proponuje nowoczesne systemy fotowoltaiczne. http://www.energiabezprzerwy.pl/home

Zapraszamy także do zapoznania się z pełną ofertą Aries Power Equipment w firmowym serwisie internetowym mojahonda.pl .  Zapraszamy także do salonów naszej autoryzowanej sieci sprzedaży i serwisu, w których eksperci doradzą i pomogą wybrać produkt dostosowany do Państwa potrzeb.

Informacje o firmie


S5 Box