O nas

HONDA MARINE to jedna z flagowych marek koncernu HONDA, powstała w 1964 roku - epoce zdominowanej przez silniki 2-suwowe - wraz z pierwszym 4-suwowym silnikiem zaburtowym GB30. Innowacyjnie nowoczesne podejście HONDA do konstrukcji silników zaburtowych zapoczątkowało nową erę w branży.Dziś HONDA MARINE oferuje bardzo bogatą gamę silników zaburtowych,  od najmniejszego, przenośnego BF 2,3 o mocy 2,3 KM po najnowszy, największy i najnowocześniejszy obecnie w ofercie BF 250 – 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 250 KM.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w Polsce – pasjonatom wędkowania, sportów wodnych, spędzania wolnego czasu na wodzie jak i służbom związanym zawodowo z pracą na wodzie, Aries Power Equipment jako Dystrybutor oferuje sprzęt pływający, odpowiedni do montażu silników zaburtowych HONDA MARINE w tym pontony składane HonWave oraz o propozycję wygodnych kamizelek ratunkowych i asekuracyjnych.Od wielu lat jesteśmy zaufanym dostawcą sprzętu pływającego dla służb zawodowo zajmujących się patrolowaniem kąpielisk i ratownictwem wodnym, wykonujących nurkowe prace poszukiwawcze, prowadzących akcje ratownicze podczas powodzi, ewakuacje ludności i inwentarza. Nasze silniki Honda i łodzie cieszą się uznaniem Ochotniczych Straży Pożarnych specjalizujących się w ratownictwie wodnym, Państwowej Straży Pożarnej, MON, MSW, Policji, Państwowej Straży Rybackiej, WOPR.Honda Marine jest stałym Partnerem Strategicznym Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, które jednocześnie są okazją do weryfikacji umiejętności strażaków-ratowników w rzeczywistych warunkach.

Nasi doradcy  od silników zaburtowych posiadający wieloletnią praktykę motorowodną – eksperci Honda Marine oraz specjaliści autoryzowanej sieci sprzedaży i serwisu, służą wszelką pomocą w doborze silnika i łodzi, praktycznymi poradami w zakresie prawidłowego montażu i eksploatacji silników zaburtowych Honda.

 

ARIES POWER EQUIPMENT

Nowoczesny świat niezawodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych
Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek nowoczesne maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych światowych producentów, które są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych. W wyborze producentów - partnerów biznesowych i produktów, firma kieruje się kluczowymi dla użytkowników kryteriami, które są gwarancją niezawodności i wieloletniej eksploatacji, jak najwyższa jakość, wieloletnia niezawodność, innowacyjność rozwiązań zwiększających rentowność eksploatacji, łatwość obsługi i przyjazne dla środowiska działanie maszyn.

Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce

Aries Power Equipment, od początku swojego istnienia, zaopatruje polski rynek w szeroką gamę maszyn i urządzeń Koncernu Honda, który od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i liderem światowej myśli technicznej, co potwierdzają międzynarodowe wyróżnienia, np.

  • rankingi „Best Global Brands” (Najlepsze Marki Świata – w 2019r. 29. pozycja),
  • ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX najbardziej ekologicznych marek świata (3. Pozycja w 2012 r.),
  • IBEX Innovation Award 2016 za innowacyjne technologie przyjazne przyszłym użytkownikom zastosowane w silnikach zaburtowych Honda Marine BF4/5/6.


Koncern Honda jest również od lat doceniany za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska i stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów. Koncern Honda, idąc z duchem potrzeb nowoczesnego świata, rozwija także ekologiczną technikę w ogrodzie proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin. Kosiarki Honda posiadają znak handlowy E-spec - przyjaciel środowiska wyróżniający je za wdrożenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Odzwierciedleniem japońskiej jakości jest wydłużony, 5-letni okres gwarancji przyznawany przez Aries Power Equipment klientom indywidualnym, którzy przestrzegają warunków gwarancji.W ofercie Aries Power Equipment znajdują się urządzenia Honda do pielęgnacji ogrodów, jak kosiarki spalinowe wyposażone w silniki o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin Super Komfort HRX, IZY HRG, kosiarki dla profesjonalistów PROF HRH oraz kosiarki elektryczne HRE, kosiarki akumulatorowe IZY ON, rodzina robotów koszących Honda Miimo, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, glebogryzarki, nożyce do przycinania żywopłotów, profesjonalny zestaw Multipro® do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich, profesjonalny zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze  oraz motopompy Honda i wyposażone w silniki Honda, rodzina profesjonalnych agregatów prądotwórczych EA z silnikami Honda uzupełniająca ofertę agregatów Honda, odśnieżarki, maszyny do zrębkowania GTS z silnikami Honda.


Wyłączny Dystrybutor maszyn i urządzeń światowych producentów

Aries Power Equipment jest również wyłącznym dystrybutorem produktów innych renomowanych japońskich i światowych producentów, jak kosiarko-karczownic OREC, maszyn budowlanych MIKASA, motopomp MATSUSAKA i DAISHIN, agregatów prądotwórczych HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężnych silników KUBOTA, minikoparek AIRMAN, Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych, przenośnych banków energii, bogatej gamy kosiarek WALKER.

Twój zaufany dostawca

Firma Aries Power Equipment, współpracując z najlepszymi na świecie producentami i nieustannie doskonaląc kunszt obsługi klienta, zbudowała silną pozycję rynkową wiarygodnego dostawcy cieszącego się zaufaniem indywidualnych i profesjonalnych klientów. Jest również uznanym dostawcą maszyn i urządzeń dla instytucji publicznych oraz służb państwowych - partnerami firmy w Polsce są między innymi: Ochotnicza i Państwowa Straż Pożarna, w tym jednostki włączone do Krajowego Systemu Ratownictwa, MON, MSW, Policja, Państwowa Straż Rybacka, Ratownictwo Morskie, służby ochrony Parków Narodowych, GOPR, WOPR.Dbamy o komfort klienta

Firma Aries Power Equipment, stosując filozofię i motto przewodnie HONDA „Najpierw człowiek, potem maszyna”, stworzyła w Polsce szeroką sieć ponad 200 Autoryzowanych Punktach Dilerskich i Serwisowych, w których o obsługę klientów dbają wykwalifikowani sprzedawcy i mechanicy. Nad jakością doradztwa przy zakupie i jakością usług posprzedażowych czuwa 40-osobowy zespół Aries Power Equipment, który na bieżąco współpracuje z siecią sprzedaży, klientami i serwisem.
Dzięki magazynowi HONDA w Pniewach, którego wsparciem jest Centralny Magazyn Honda w Belgii, dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przy standardowym zamówieniu sięga 97%, a potrzebne do wymiany części są dostarczane do Punktu Serwisowego w terminie do 3 dni.

Więcej informacji o Aries Power Equipment i pełnej ofercie na www.mojahonda.pl

Nasze strony internetowe:Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box