Home

 

 

 

 

 


INFORMACJE O
HONDA MARINE

HONDA MARINE powstała w 1964 roku - epoce zdominowanej przez silniki 2-suwowe - wraz z pierwszym 4-suwowym silnikiem zaburtowym GB30. Innowacyjne podejście do konstrukcji silników zaburtowych zapoczątkowało nową erę.

Dziś HONDA MARINE oferuje bardzo bogatą gamę silników zaburtowych,  od najmniejszego, przenośnego BF2,3 o mocy 2,3KM po największy i najnowocześniejszy w ofercie BF250 - 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 250KM.

Od 1992 roku HONDA MARINE jest w Polsce reprezentowana przez japońsko-polską spółkę Aries Power Equipment Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Maszyn i Urządzeń koncernu Honda na stronie www.mojahonda.pl

Silniki zaburtowe

Silniki zaburtowe

Nowoczesne i designerskie silniki zaburtowe Honda w technologii 4-suwowej umożliwiają ludziom przyjemne podróżowanie po oceanach, morzach, rzekach i jeziorach.Są świadectwem nowoczesnej i pro-ekologicznej techniki inżynieryjnej...
Pontony HonWave

Pontony HonWave

Wybierz odpowiednią długość pontonu do swoich potrzeb i w każdej chwili możesz wyruszyć na spotkanie z wodną przygodą. Pontony HonWave są tak zaprojektowane, by zapewnić Tobie i Twoim bliskim maksymalne bezpieczeństwo i radość z wodnej rekreacji....

Folder_marine_2023

Folder Honda Marine 2023

Odkryj fascynujący świat morskich możliwości dzięki folderowi Honda Marine! Poznaj dane techniczne, kluczowe cechy jakie oferują silniki Honda Marine. Ten folder to niezbędne narzędzie dla miłośników wodnych przygód i profesjonalistów.

NOWOŚĆ - Honda BF6/BF5/BF4


Rodzina bardzo wydajnych, solidnych silników z układem smarowania pompą olejową. Trwała i sztywna aluminiowa podstawa, efektywny system niwelacji drgań oraz niski poziom hałasu zapewniają bardzo wysoki komfort pracy.

Historia Honda Marine

Nowe silniki BF 175- BF 250


Honda cały czas udoskonala swoje produkty, w tym roku przyszedł czas na odnowienie linii silników zaburtowych BF 175, BF 200, BF 225 i BF 250. Wszystkie silniki zbudowane są w oparciu na technologię V6.

Nowe silniki zaburtowe Honda w technologii V6


Oferujemy najnowsze cztery modele silników zaburtowych o mocach od 175 kM do 250 kM w technologii V6. Zobacz jakie technologie zostały zastosowane w tych silnikach.

PORADY Honda Marine:

PORADY Honda Marine

Porady przed zakupem - Jaki silnik wybrać

Wybór dobrego silnika do wymarzonej łodzi jest kluczowym elementem udanych wypraw wodnych. Powinien być niezawodny w każdej sytuacji, która może przytrafić się na akwenie i przede wszystkim dostosowany do wybranego modelu jednostki pływającej.

Porady przed zakupem - Nowa przygoda z łodzią motorową

Marzysz  o łodzi motorowej  - pierwszej, kolejnej…  Przed zakupem łódki i silnika, warto przemyśleć kilka zagadnień, by mieć pewność, że dokonałeś dobrej inwestycji. Kilka naszych praktycznych wskazówek może Ci w tym pomóc...

Emisja hałasu silników zaburtowych

Poziom głośności określa norma EN ISO 14509. Wymogi, którym podlegają takie produkty, są zawarte w Dyrektywie 94/25/EC oraz 2003/44EC.

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box