Aktualności

Sezon motorowodny „wchodzi na wyższe obroty”, ale najlepsze miesiące do realizacji swoich pasji wodnych w tym roku jeszcze przed nami. Jeszcze jest czas na skompletowanie nowej łodzi z silnikiem zaburtowym czy na wymianę silnika na nowy, inny model. W ofercie Honda Marine 2023 jest w czym wybierać! Prawie 130 modeli silników zaburtowych, pontony składane honWave, łodzie Mazury, łodzie dla służb.


Łódź z silnikiem Honda Marine BF 250

Silniki zaburtowe Honda

Wśród silników zaburtowych znajdują się najbardziej popularne na polskich akwenach silniki Honda BF8/10/15/20 oraz propozycja dla doświadczonych sterników i właścicieli większych łodzi - silniki w zakresie średniej i dużej mocy maksymalnej, czyli Honda BF 30-60 oraz BF 80-250. Silniki w przedziale mocy 115 – 250 KM są dostępne ze sterowaniem cięgnami oraz w kolorach srebrnym i białym, modele BF 150 – BF 250 ze sterowaniem Drive by Wire (DBW) – również w kolorze srebrnym lub bieli.

Silnik zaburtowy Honda SPORTY WHITE


Silniki zaburtowe Honda SPORTY WHITE

Nowością tego sezonu są natomiast BF 150DLRZ, BF 150DLDZ oraz BF 250DXDZ i BF 250DXCDZ SPORTY WHITE – silniki nawiązujące do najdoskonalszych motoryzacyjnych rozwiązań technicznych, w tym przede wszystkim do Honda Civic Type R. SPORTY WHITE są wyposażone w technologię iST, systemy VTEC™) i BLAST™), technologię elektronicznego wtrysku paliwa PGM-FI), tryb ECOmo). Są to innowacyjne rozwiązania, które zapewniają silnikom zaburtowym Honda harmonijne połączenie mocy, momentu obrotowego i wydajności przy każdej prędkości oraz optymalne osiągi silnika w całym zakresie obrotów przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu paliwa. Mają też w standardowym wyposażeniu system komunikacji elektronicznej NMEA 2000®).

Wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy

Wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy

W tym roku, oferta Honda Marine wzbogaciła się też o nowy wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy https://www.hondamarine.pl/aktualnosci/202-nowy-wielofunkcyjny-wyswietlacz-cyfrowy-honda-marine kompatybilny z silnikami zaburtowymi Honda BF 40/50/60/80/100/115/135/150/175/200/225 i BF 250 działającymi w standardzie komunikacji elektronicznej NMEA 2000®. Jest to wyświetlacz wysokiej jakości w formie 7-mio calowego ekranu dotykowego wraz z anteną zewnętrzną GPS i z funkcją cyfrowej sześciokanałowej jednostki sterującej, która monitoruje parametry pracy silnika, jak prędkość łodzi, obroty, trym, zużycie paliwa, temperaturę silnika i napięcie. Zastosowano w nim dodatkowe udogodnienie – kolory tła (niebieski, zielony, czerwony) przypisane do trybu pracy silnika, co ułatwia sternikom natychmiastową orientację w bieżącej sytuacji.

Ponton honWave z silnikiem Honda

Pontony honWave z silnikiem Honda w promocji pakietowej

Oferta Honda Marine 2023 obejmuje także zaktualizowaną promocję pakietową pontonów składanych honWave z silnikami zaburtowymi Honda, czyli pontony Honda IE z podłogą z usztywnionej maty pneumatycznej, jak T24 – IE 3 z silnikiem Honda BF 6 , T 27 – IE 3 z silnikiem BF 6 lub BF 8 oraz T 38 – IE 3 z silnikiem BF 20 oraz pontony Honda AE z aluminiowym pokładem i pneumatycznym kilem, jak T 25 – AE 3 z silnikiem Honda BF 6, T 30 – AE 3 z silnikiem BF 8 oraz T 36 – AE 3 i T 40 – AE 3 z silnikiem BF 20.


Łodzie Mazury i łodzie dla Służb

W ofercie Honda Marine znajdują się również łodzie Mazury oraz szeroki wybór łodzi z silnikami zaburtowymi Honda dla służb.


Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Marine, w którym zawsze możecie liczyć na fachową pomoc w wyborze silnika czy pontonu oraz na profesjonalne usługi w zakresie serwisowania. Jednocześnie przypominamy, że nasz Autoryzowany Partner Honda Marine Gdynia pod kierownictwem Łukasza Lesińskiego - Mistrza Polski 2019 w klasie Finn, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski w klasie Star i Finn, członka Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego – realizuje od ubiegłego roku serwis mobilny silników zaburtowych Honda w miejscach wskazanych przez Klientów znajdującymi się na terenie Pomorza.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box