Porady

Niepowtarzalna jakość silników zaburtowych Honda jest efektem inteligentnej konstrukcji zawierającej wiele innowacyjnych i sprawdzonych w praktyce rozwiązań Honda. Jednym z nich jest VTEC™ Variable Valve Timing and Lift Electronic Control - system zmiennych faz rozrządu poprawiający  elastyczność silnika w całym zakresie obrotów. Układ VTEC™ zapewnia dużą dawkę emocji podczas każdego rejsu!
System ten przed wielu laty został opracowany przez Ikuo Kajitani z myślą o bolidach Formuły 1 i od tego czasu jest masowo stosowany w wielu innych silnikach marki Honda, w tym w silnikach zaburtowych Honda średniej i dużej mocy: BF 100, BF 150, BF 225BF 250 i BF 350
Na czym polega VTEC™? Zapewnia szerszą, bardziej płaską krzywą momentu obrotowego oraz dynamiczne i płynne przyspieszenie w całym zakresie obrotów silnika. W rezultacie powstaje idealne połączenie mocy, charakterystyki momentu obrotowego i oszczędności zużywanego paliwa, co zapewnia beztroską przyjemność spędzania czasu na jednostce pływającej wyposażonej w silnik z głowicą VTEC.Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box