Porady

ECOmo™ czyli Economy Controlled Motor to kolejne innowacyjne rozwiązanie opracowane przez koncern Honda, które, wraz z technologią BLAST™  i  PGM-FI™,  zapewnia bardzo wysoką wydajność silników przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa i poziomu emisji spalin. W efekcie udoskonala jakość pływania na łodzi motorowodnej, wpływa na zmniejsze kosztów paliwa oraz sprawia, że przyjemność prowadzenia łodzi jest jednocześnie bardziej przyjazna dla środowiska.
Tajemnica systemu ECOmo™ polega na optymalizacji zmiennego składu mieszanki paliwowo-powietrznej w zależności od stopnia obciążenia silnika. Innowacja ta została opracowana przez Koncern Honda w 2008 r. w odpowiedzi na trwający kryzys naftowy i wdrożona po raz pierwszy w silnikach zaburtowych Honda BF 40 oraz BF 50  oraz następnie w innych modelach silników średniej i dużej mocy, jak BF 60, BF 80, BF 100, BF 115, BF 135, BF 175, BF 200, BF 225BF 250 oraz w BF 350Jeśli więc planujcie przesiąść się z innej marki na silnik Honda lub kupić nowy silnik średniej lub dużej mocy, nowoczesny i przyjazny dla otoczenia oraz Waszego portfela, zapytajcie naszych Autoryzowanych Dilerów o ofertę. Doradzą Wam najlepszy wybór. A warto, bo kilka modeli jest objętych promocją.Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box