Łodzie MAZURY

Łodzie MAZURY

Łodzie MAZURY

Pragnąc kompleksowo spełniać Państwa oczekiwania i potrzeby, w naszej ofercie HONDA MARINE proponujemy także serię łodzi motorowych przeznaczonych do wędkowania oraz do uprawiania sportów wodnych i turystyki.

Nasze wieloletnie i szerokie doświadczenie motorowodne wraz z bogatą ofertą najlepszych w branży silników zaburtowych Honda, umożliwiły przygotowanie dla Państwa starannie dobranych zestawów łodzi z odpowiednimi modelami silników zaburtowych Honda.

Łodzie MAZURY

Nasze propozycje zapewniają bezpieczne pływanie na sprawdzonych jednostkach motorowych najwyższej jakości, uzyskiwanie pierwszorzędnych osiągów, niezawodność silników w każdej sytuacji, niskie koszty zużycia paliwa, nowoczesne podejście do poszanowania otoczenia oraz komfort spędzania czasu na wodzie niezależnie od kaprysów pogody.

Łodzie Mazury wykonane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości produkowanych przez firmy takie jak:  Reichhold, Vertex, Ashland, Diab. W ich produkcji stosuje się technologię typu sandwicz, handlay-up, nakładanie żelkotu metodą natrysku, a przy największych łodziach - metodę infuzji. Zastosowanie tych metod gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji oraz wydłużoną  odporność na procesy starzenia, wynikające z wpływów atmosferycznych i środowiskowych.

Łodzie MAZURY


Silniki zaburtowe Honda

4-suwowe silniki zaburtowe Honda od samego początku stanowią elitę w branży zaburtowych napędów do łodzi. Innowacyjne rozwiązania techniczne i koncepty najwybitniejszych inżynierów wytyczają trendy w branży, tworząc jednocześnie światową historię nowoczesnych silników zaburtowych. Koncept silników Honda polega na połączeniu nowatorskiej techniki, niskich kosztów eksploatacji  z ekologicznym podejściem do otoczenia, które wykracza daleko w przyszłość, spełniając „z nadwyżką” najbardziej restrykcyjne normy.

Życzymy udanych wypraw, wędrówek wodnych, niezapomnianych wrażeń sportowych oraz udanego wędkowania!

Mazury 380 C / Mazury 430 C

Jeśli jesteś zamiłowanym wędkarzem lub po prostu lubisz spędzać  wolne chwile na wodzie, sam lub w kameralnym towarzystwie, to łodzie M 380/M 380 C i M 430 / M 430 C są właśnie dla Ciebie. Te odkrytopokładowe łodzie o solidnej i wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji są przeznaczone do pływania po wodach śródlądowych i przybrzeżnych morskich.  Wygodna szerokość pokładu zapewnia zarówno komfort przebywania na łodzi, jak i bardzo dobrą stabilność poprzeczną, tak ważną podczas spiningowania, podbierania ryb oraz podczas pływania przy złej pogodzie. 

Mazury 480 / Mazury 480 C

M 480 i wersja „C” z konsolą sterniczą to łódź łącząca zwrotność mniejszych łódek z bardzo wygodnym, odkrytym pokładem o szerokości 2 m. Mieszcząc 5 osób, jest idealnym wodnym pojazdem dla wędkarzy oraz miłośników turystyki i rekreacji na wodzie.

Mazury 500 CABINE

M 500 CABINE – to bardzo szybka łódź o długości 5 m przeznaczona do sportów wodnych i turystyki i po wodach śródlądowych i przybrzeżnych morskich. Jest bliźniaczą wersją M 500 OPEN, ale wyposażoną w przestronną kabinę – największą w grupie łodzi tej wielkości, w której swobodnie mogą przebywać 3 osoby.

M 500 OPEN

M 500 OPEN to odkrytopokładowa, bardzo szybka łódź o długości 5 m przeznaczona do sportowej i turystycznej rekreacji na szlakach rzecznych, jeziorach oraz na przybrzeżnych wodach morskich. Niezastąpiona na krótkie wypady na wodę i dłuższe wyprawy i najlepiej, gdy jest napędzana nowoczesnym silnikiem o mocy 60 kM - 90 kM.

Mazury 525 OPEN

Elegancja, komfort i szybkość. Łódź motorowa M 525 OPEN o długości ponad 5 m i ponad 2 m  szerokości  wygodnie mieści na pokładzie 6-osobową załogę. Oferuje komfortowe warunki wypoczynku zarówno na słonecznym pokładzie w części dziobowej, jak i na dwustronnej kanapie rufowej.


M 550 PILOTHOUSE

Wygodna, szybka i elegancka jednostka  motorowa przeznaczona dla 4-osobowej załogi do uprawiania wodnej rekreacji, a zwłaszcza dla pasjonatów wędkowania. Wyposażona w silnik o dużej mocy jest idealną łodzią do pływania po dużych akwenach śródlądowych i w zatokach morskich.

M 560 WALKAROUND

Masz duszę odkrywcy? Szukasz wygodnej i uniwersalnej łodzi, która zabierze Cię na wody zabawy, zapewni włóczenie się po wodnych szlakach lub też ułatwi Ci wędkowanie? Kabinowa łodź motorowa M 560 WALKAOUND jest stworzona własnie dla Ciebie. Wyposażona w dobry silnik o dużej mocy, jest także świetną jednostką do dnart wodnych.

Mazury 670 SPORT

Komfortowy pokład, przestrzenie wypoczynkowe, solidna konstrukcja. Z silnikiem o dużej mocy – gwarancja szalonych prędkości i najwyższych przyspieszeń. To właśnie jednostka M 670 SPORT – przeznaczona do uprawiania sportów wodnych, w tym narciarstwa oraz uprawiania turystyki na wodach śródlądowych i morskich przybrzeżnych. Wygodne zejście na rufę umożliwia również pasjonujące wędkowanie.

Mazury 700 CAMPING CRUISER

Cenisz sobie niezależność i wygodne spędzanie wolnego czasu na wodzie? M 700 CAMPING CRUISER zabierze Cię w najdalsze zakątki i, nie poddając się kaprysom pogody, zapewni przytulne schronienie w każdej sytuacji.  Jednostka jest stworzona dla „wędrowników”, amatorów sportów  wodnych i wędkarstwa, na wypady weekendowe i długie letnie dni urlopowe.

Łodzie MAZURY

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box