Porady

Honda to marka znana z nowoczesnych technologii, która od samego początku patrzy w przyszłość.  Silniki zaburtowe Honda, wyprzedzając rynek i wyznaczając trendy w branży, nie tylko wyróżniają się najlepszą jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, ale także są kompatybilne z najnowszymi światowymi osiągnięciami zapewniającymi komfort i bezpeczeństwo użytkowników.
Jednym z takich standardów silników zaburtowych Honda jest NMEA2000 National Marine Electronics Association umożliwiający utworzenie sieci komunikacji pomiędzy urządzeniami elektronicznymi różnych producentów, głównie instrumentów stosowanych w nawigacji morskiej.Dzięki temu rozwiązaniu parametry pracy silnika mogą być wyświetlane na np. ekranie echosondy. NMEA2000 ma wyższą szybkość transmisji danych (250k bitów/sekundę) od rozwiązań starszej generacji co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa i kultury pływania na łodzi motorowodnej napędzanej silnikem Honda.Rozwiązanie to jest standardowe w silnikach zaburtowych średniej i dużej mocy, jak BF 40, BF 50, BF 60, BF 80, BF 100, BF 115, BF 135, BF 175, BF 200, BF 225 oraz w BF 250.


Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • Silnik BF 250 AXU


    Silnik kupiony i serwisowany u autoryzowanego Dealera w Szczecinie. Pełna dokumentacja, bezawaryjny. Gwarancja 12 miesięcy. Przyjęty w rozliczeniu. Więcej informacji o silniku...

    Cena wyprzedażowa: 70 700,00 zł. brutto

S5 Box