Promocje

Do rozpoczęcia nowego sezonu motorowodnego pozostała przysłowiowa chwila. Z końcem marca aura pogodowa z pewnością będzie przypominać wiosnę, która szybko ustąpi miejsca latu, czyli pełni sezonu. Tę przysłowiową chwilę warto poświęcić na planowanie swoich wodnych pasji, przygotowanie pontonu i silnika do sezonu, a także na decyzję o zmianach, które mogą zwiększyć komfort stylu życia. Być może wiele osób zdecyduje się na rozpoczęcie swojej motorowodnej przygody…
Z myślą o nowym sezonie i miłośnikach różnych form spędzania czasu na wodzie przygotowaliśmy promocję pakietową pontonów składanych honWave z silnikami zaburtowymi Honda! Ponton Honda z odpowiednim silnikiem zaburtowym jest idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy i wszystkich osób, które marzą o wodnej rekreacji – samotnie, z rodziną, z przyjaciółmi!

W aktualnej promocji – sprawdź aktualną ofertę - proponujemy pontony składane Honda IE z podłogą z usztywnionej maty pneumatycznej, jak T24 – IE 3 z silnikiem Honda BF 6, T 27 – IE 3 z silnikiem BF 6 lub BF 8, oraz T 38 – IE 3 z silnikiem BF 20.Oferta promocyjna obejmuje także pontony Honda AE z aluminiowym pokładem i pneumatycznym kilem, jak T 25 – AE 3 z silnikiem Honda BF 6, T 30 – AE 3 z silnikiem BF 8 oraz T 36 – AE 3 i T 40 – AE 3 z silnikiem BF 20.

Dlaczego warto wybrać ponton honWave? Za tym wyborem przemawia jakość, rewelacyjne parametry pływalności, wielokomorowa konstrukcja, wytrzymałość i odporność na ewentualne uszkodzenia (są wykonane z solidnej powłoki pneumatycznej z pięciowarstwowego materiału PCV), stabilność na wodzie. Nie bez znaczenia jest 2-letni okres gwarancji na ponton i maksymalnie 5-letni na silnik oraz opinia dotychczasowych użytkowników na całym świecie, którzy od wielu lat spędzają wolny czas na wodzie właśnie w pontonach Honda.

Promocja pakietowa „ponton honWave z silnikiem zaburtowym Honda” jest dostępna wyłącznie w Autoryzowanych Centrach Honda Marine, do których serdecznie zapraszamy!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box