Aktualności

Silnik zaburtowy w atrakcyjnej cenie przed sezonem to wyjątkowa okazja, którą warto wykorzystać i mieć pewność, że o terminie otwarcia sezonu decyduje się indywidualnie. W naszym outlecie proponujemy, oprócz wybranych modeli BF 200/225/250, także silnik małej mocy BF 5 DH LHNU oraz silnik średniej mocy BF 135 AK2 LU.
BF 5 DH LHNU (z długą kolumną) jest idealnym przykładem połączenia kompaktowej konstrukcji z komfortem pływania. Rekomendowany jest do łodzi wędkarskich o długości powyżej 4 metrów oraz łodzi żaglowych. Pomimo niewielkich rozmiarów, zaskakuje mocą w dolnym i średnim zakresie obrotów, a cyfrowy zapłon (PGM-IG) i wzmocniony układ rozrusznika ręcznego zwiększają niezawodność uruchamiania silnika. Pojemność skokowa 127 cm3, moc maksymalna 5KM przy maks. obrotach 4.500 - 5.500/min. Łatwy w obsłudze, niezawodny, wyposażony w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem silnika znajdującego się na biegu, jest też trafnym wyborem do uprawiania sportów motorowodnych i wręcz idealny do rozpoczęcia przygody z silnikami zaburtowymi. Opcjonalnie może być wyposażony w dodatkowy zbiornik paliwa (12l). W celu doboru modelu silnika prosimy o kontakt z Autoryzowanym Dealerem Honda Marine.


Kolejny silnik w atrakcyjnej cenie to BF 135 AK2 LU dostępny z promocyjnym pakietem wyposażenia w cenie silnika, który obejmuje komplet pięciu białych zegarów: obrotomierz z licznikiem motogodzin, prędkościomierz, wskaźnik trymu, napięcia, poziomu paliwa, boczną manetkę zewnętrzną, śrubę aluminiową. Pojemność skokowa aż 2 354 cm3, moc maksymalna 135 KM przy maks. obrotach 5 000-6 000/min. Silnik jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne, jak BLAST™, ECOmo™ i PGM-FI™, w sieć komunikacji elektronicznej NMEA 2000®, która umożliwia połączenie z innymi urządzeniami pokładowymi, a 55-amperowy alternator umożliwia ładowanie akumulatora prądem nawet o wartości 40-amper już przy obrotach roboczych, co zapewnia zasilenie wszystkich odbiorników pokładowych nawet przy spokojnym pływaniu. BF 135 spełni oczekiwania miłośników dynamicznego pływania przy optymalnie niskim zużyciu paliwa.Łap okazję w naszym outlecie, tym bardziej, że nowe silniki mogą być dostarczane z opóźnieniem w wyniku ogólnoświatowych opóźnień w branży transportowo-logistycznej spowodowanych sytuacją epidemiczną. Silniki można zamówić w dowolnym Autoryzowanym Centrum Honda Marine.

 

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box