Aktualności

Składany ponton wymyślono specjalnie dla miłośników wodnych przygód, którzy chcą wyrwać się z domowych pieleszy na wolność na wodnej fali przy każdej sposobności. Pontony HonWave, o rewelacyjnych parametrach pływalności, są dostosowane do takiego stylu życia - idealne dla wędkarzy, dla amatorów eksploracji jezior, sportów wodnych, nurkowania.

Lekkie, przenośne, łatwe w transporcie, nie potrzebują dużo przestrzeni, a w każdej chwili można je załadować do auta i ruszyć nad brzeg. Pompowanie? Żaden problem – na wyposażeniu każdego pontonu jest pompka nożna, dzięki której bez wysiłku i szybko można ponton napełnić powietrzem. Gdy woda czeka, liczy się każda minuta.Na nadchodzący sezon proponujemy składane pontony HonWave o wielokomorowej konstrukcji wykonane z bardzo wytrzymałej powłoki pneumatycznej z pięciowarstwowego poliestru i ze stabilną podłogą z paneli aluminiowych. Dzięki temu pontony są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, stabilne i wytrzymałe. Cylindryczne zakończenie pływaków zapewniają stabilność w przypadku zastosowania silnika zaburtowego większej mocy. Są produkowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Można je wyciągnąć na brzeg czy przedzierać się przez trzciny bez obaw, że ulegną uszkodzeniu.

W ofercie Honda Marine proponujemy na sezon 2021 pontony HonWave T-25, T-30, T-35 i T-40 z serii AE o długości od 250 do 400 cm, dla załóg od 3 do 7 osób, z pokładami o wymiarach od 153x68 do 279x90 cm, i do których rekomendowane są silniki zaburtowe o mocy maks. do 30 KM.Kupując ponton w Autoryzowanym Centrum Honda Marine możesz od razu wybrać odpowiedni silnik zaburtowy Honda, np.: 

  • Do pontonu T-25 AE – BF 2.3 lub z rodziny BF4/5/6 
  • Do pontonu T-30 AE – maksymalnym wyborem jest BF 15 
  • Do pontonu T-35 AE – natomiast można zastosować silnik o mocy maksymalnej 20 KM jak BF 20
  • Do największego w aktualnej ofercie pontonu T-40 AE (dł./szer. 400x189 cm) rekomendowany jest silnik o mocy maksymalnej aż 30 KM, czyli BF 30


Chcesz obejrzeć wybrany ponton HonWave i dokładnie dopytać o jego parametry? Skontaktuj się z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Marine. Zapraszamy! Zima odpłynie już za miesiąc... .

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box