Aktualności

Długie zimowe wieczory są doskonałą okazją, by zaplanować kolejny lub pierwszy sezon na wodzie, sprawdzić oferty łodzi, silników i spokojnie dokonać finalnego wyboru. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych konstrukcji różnych producentów. Silnik zaburtowy musi być dostosowany do łodzi i do potrzeb związanych z jego użytkowaniem. Przede wszystkim należy sprawdzić moc silnika – maksymalną i zalecaną do bezpiecznego użytkowania łodzi oraz należy zwrócić uwagę na długość kolumny, rodzaj sterowania, sposób rozruchu, wydajność układu ładowania akumulatora, śruby napędowe. (porady o wyborze łodzi motorowej, o wyborze silnika).Dlaczego warto wybrać Honda?

Silniki zaburtowe Honda Honda Marine - Silniki zaburtowe - Silniki zaburtowe to pierwsze 4-suwy w tej branży, których ewolucja od lat wyznacza trendy w konstrukcji silników zaburtowych. Dziś w ofercie naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Honda Marine dostępnych jest ponad 100 modeli silników Honda o mocy od 2,3 KM po najbardziej nowoczesne silniki BF 250 o mocy 250 KM, w tym m. in.:

  • BF 6 (6 KM) wyróżniony prestiżową nagrodą IBEX (International Boat Builder's Exhibition) za 4 wiodące w tej klasie cechy, jak łatwość obsługi, łatwe uruchomienie, zatrzymanie jednym dotknięciem oraz łatwość przenoszenia,
  • BF 15 (15 KM), który w teście przeprowadzonym przez „boote Magazine” zajął 1. miejsce ex aequo z silnikiem Mercury i okazał się bezkonkurencyjny w kategorii „prędkość”,  
  • BF 20 DK2 LHGU z gazowym siłownikiem wspomagającym podnoszenie na płyciznach,
  • silniki Honda V6 Drive By Wire (system sterowania przepustnicą gazu i biegów bez zastosowania cięgien),
  • silniki V6 ze sterowaniem Drive By Wire w idealnej bieli  -  BF 200 D XCDU/BF 200 D XDU, BF 225 D XCDU/BF 225 D XDU oraz BF 250 D XCDU/BF 250 D XDU,
  • najpopularniejsze i niezawodne silniki dla Służb Ratownictwa Wodnego – BF 50, BF 40, BF 30.


Silniki zaburtowe Honda są wyposażone, zależnie od modelu, w unikalne i opatentowane rozwiązania techniczne, dzięki którym wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami, a także spełniają restrykcyjne normy emisji spalin, które będą obowiązywać w przyszłości, np. system BLAST, system ECOmosystem zmiennych faz rozrządu VTEC, elektroniczny układ zapłonu PGM-FI, NMEA2000 umożliwiający tworzenie sieci komunikacji pomiędzy urządzeniami elektronicznymi różnych producentów, głównie instrumentów stosowanych w nawigacji morskiej, system Power Thrust.

Szczegółowe informacje o rozwiązaniach technicznych silników zaburtowych Honda. 

W ofercie Honda Marine znajdują się również łodzie – popularne, modele hybrydowe BRIG i MAZURY oraz wybór łodzi z silnikami dla służb.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Dilerem Honda Marine Honda Marine, który fachowo doradzi właściwy wybór silnika zaburtowego Honda.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box