Łodzie hybrydowe BRIG

Łodzie hybrydowe BRIG

Łodzie hybrydowe BRIG

Łodzie hybrydowe BRIG znane są praktycznie na całym świecie i cieszą się dużym uznaniem właścicieli i użytkowników – miłośników komfortowych warunków rekreacji, sportów wodnych, wędkowania a także służb i osób związanych z pracą na wodzie. Łodzie BRIG pływają po wodach Oceanu Indyjskiego, Atlantyku, Pacyfiku, Morza Śródziemnego, ślizgają się na chłodnych falach Bałtyku i  zimnych wodach Morza Norweskiego. Spotykamy je często także na akwenach słodkowodnych w różnych częściach świata.

Ręcznie budowane łodzie hybrydowe BRIG reprezentują najwyższą jakość wykonania w najdrobniejszym szczególe, łącząc  elegancję i nowoczesny design z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi łodzi sportowych. Spełniają wymagania ISO i standardy EEC. Wszystkie są łatwe w eksploatacji i transporcie do wybranego akwenu.

Łodzie hybrydowe BRIG

Dopracowane i sprawdzone właściwości nautyczne kadłubów, wygodne aranżacje i wyposażenie pokładu z zachowaniem kompaktowej konstrukcji, lekkość i zwrotność na wodzie, nowe rozwiązania techniczne sprawiają, że niewiele innych łodzi tego typu może im dorównać.

Powłoki pneumatyczne powstają z pięciowarstwowego Mirasol o strukturze stabilizująco-wzmacniającej, wyjątkowo odpornego na działanie paliw i smarów. W odróżnieniu od tkanin technicznych wytwarzanych na bazie gumy i stosowanych przez innych producentów łodzi, Mirasol charakteryzuje się także znacznie wyższą odpornością na działanie promieniowania UV, słonej wody oraz innych czynników atmosferycznych i środowiskowych. Dzięki temu łodzie BRIG starzeją się bardzo wolno i nawet po wielu latach nadal zachowują estetyczny wygląd.

Łodzie hybrydowe BRIG

W naszej ofercie Honda Marine proponujemy szeroką gamę łodzi Brig z serii EAGLE – E 340, E 380, E 480, E 650, E 780,  FALCON – F 400 Sport/Deluxe, F 450 Sport/Deluxe, F 500 Sport/Deluxe, F 570 Sport/Deluxe i NAVIGATOR – N 570, N 610, napędzane silnikami o zalecanej mocy od 30 KM aż do 250 KM.

Warunkiem udanej inwestycji jaką jest nabycie łodzi motorowej i spełnienia się marzeń o  wyprawach wodnych przez kolejnych wiele lat, jest odpowiedni dobór silnika zaburtowego.

Łodzie hybrydowe BRIG


Silniki zaburtowe Honda

4-suwowe silniki zaburtowe Honda od samego początku stanowią elitę w branży zaburtowych napędów do łodzi. Innowacyjne rozwiązania techniczne i koncepty najwybitniejszych inżynierów wytyczają trendy w branży, tworząc jednocześnie światową historię nowoczesnych silników zaburtowych. Koncept silników Honda polega na połączeniu nowatorskiej techniki, niskich kosztów eksploatacji  z ekologicznym podejściem do otoczenia, które wykracza daleko w przyszłość, spełniając „z nadwyżką” najbardziej restrykcyjne normy.

BRIG EAGLE 340 / 380

Prędkość i luksus. E 340 i 380 to najmniejsze hybrydowe jednostki z serii luksusowych łodzi sportowych BRIG. Idealne dla 4/5-osobowej załogi do uprawiania rekreacji i sportów wodnych, np. narciarstwa na wodzie.

BRIG EAGLE 480

Luksusowa sportowa łódź hybrydowa E 480 jest przeznaczona dla miłośników sportów wodnych i odpoczynku na wodzie w komfortowych warunkach. Głębokie „V” kadłuba zapewnia stabilne-suche pływanie  w każdą pogodę. A wraz z silnikiem 100 kM wyposażonym w system zmiennych faz rozrządu, łódź tnie fale niczym brzytwa.

BRIG EAGLE 650

Elegancka sylwetka E 650 przyciąga spojrzenia na wodzie i w portach. Jest to przestronny, rodzinny cruiser spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie prędkość, luksus i prestiż, możliwość  uprawiania sportów wodnych oraz spędzanie wolnego czasu w szerszym towarzystwie.

BRIG EAGLE 780

Łódź E 780, z długością prawie 8 m i szerokością niemal 3 m jest największą jednostką z serii łodzi hybrydowych BRIG. Ta wyjątkowa łódź – prestiżowo elegancka i szybka, zapewnia niezapomniane wakacje w luksusowych warunkach aż 16 osobom.

BRIG FALCON 400 / 450 DE LUXE

Szybkie i stabilne hybrydowe łodzie BRIG Falcon 400 i 450 w wersji DE LUXE zapewniają, oprócz sportowych prędkości, komfortowe warunki do spędzania wolnego czasu na wodzie. Przeznaczone są do pływania na dużych jeziorach i osłoniętych wodach morskich.

BRIG FALCON 400 / 450 SPORT

Hybrydowe łodzie BRIG Falcon 400 i 450 SPORT przeznaczone są do rekreacji, sportów wodnych, wędkowania na dużych jeziorach i osłoniętych wodach morskich. Sprawdzają się także jako łodzie asekuracyjne, a w wersjach wzmocnionych są wykorzystywane przez profesjonalne służby w akcjach ratunkowych. Polecane są również trenerom i instruktorom szkółek żeglarskichm kursów motorowodnych.

BRIG FALCON 500 DELUXE

FALCON 500 DELUXE jest idealną propozycją dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą, amatorów sportów wodnych i zapalonych turystów po wodnych szlakach ceniących komfort i elegancki styl. Lekka i kompaktowa łodź jest łatwa w holowaniu przez każdy typ samochodu, dlatego tezjest częstym towarzyszem rodzinnych wyjazdów wakacyjnych nad ciepłe akweny południowej Europy.

BRIG FALCON 500 SPORT

F 500 SPORT posiada  wszystkie zalety sportowych wersji F 400 i F 450, oferując znacznie więcej miejsca na pokładzie. Dzięki temu w wyprawach i sportowych wyczynach może uczestniczyć aż 9 osób. Dzięki kompaktowym gabarytom F 500 SPORT jest łatwa w transporcie – na każdy weekend możesz wybrać inne miejsce odpoczynku i holować ją za samochodem osobowym.

BRIG FALCON 570 SPORT / DELUXE

F 570 największa łódź z tej serii szybkich i luksusowych łodzi hybrydowych BRIG. Łączy wszystkie zalety mniejszych modeli z większymi rozmiarami oraz z jeszcze wyższym standardem wyposażenia. Cieszy się powodzeniem pasjonatów sportów wodnych, spokojnego odpoczynku jak i dynamicznej rekreacji, miłośników wodnych wędrówek, i przede wszystkim, osób lubiących rozkoszować się wolnym czasem wraz z rodziną czy w towarzystwie przyjaciół.

BRIG NAVIGATOR 520

NAVIGATOR 520 jest najnowszym modelem łodzi hybrydowych BRIG z tej serii. Łódź, najbardziej kompaktowa w konstrukcji, oferuje - tak jak dłuższe jednostki N 570 i N 610, wygodną dla 9 osób przestrzeń o szerokości 230 cm.


BRIG NAVIGATOR 570

N 570 to jedna z najnowszych łodzi hybrydowych BRIG. Łączy zwrotność, sprawdzony kadłub FALCON 570 z nową koncepcją aranżacji siedzisk oraz nowym masztem nawigacyjnym o większej wytrzymałości. Udoskonalona koncepcja przestrzenna zapewnia miejsca siedzące dla 3 5 wg grig, ua osób na rufie i 4 osób z przodu, przed konsolą sterową.

BRIG NAVIGATOR 610

Nowa łódź BRIG NAVIGATOR 610, wyposażona w innowacyjne rozwiązania i powstała z myślą o przygodach podczas wodnej rekreacji, wypełniła lukę pomiędzy serią FALCON a EAGLE. Przeznaczona jest dla osób, które kochają spędzać czas na wodzie w formie spokojnej rekreacji, sportowej adrenaliny czy turystyki wodnej.

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box