Aktualności

Silnik zaburtowy Honda BF 15  - moc maks. 15 KM – zajął 1. miejsce ex aequo z silnikiem Mercury F15MH w teście przeprowadzonym przez „boote Magazine” – jedno z najważniejszych w Europie czasopism w branży żeglarskiej i łodzi motorowych.Testowi poddano 6 silników czterosuwowych o mocy maksymalnej 15 KM:  Honda BF15DH, Mercury F15MH, Selva F15CMHS, Suzuki DF15A, Tohatsu MFS15E i Yamaha F15CMHS w podobnym standardzie wyposażenia.  Dodatkowym, interesującym aspektem tego testu był fakt, że silnik Mercury F15MH jest produkowany przez Tohatsu, a Selva F15CMHS – przez Yamaha. W teście wykonanym w tych samych warunkach, na tej samej łodzi i w tym samym czasie przeanalizowano najważniejsze dla użytkowników parametry takie, jak prędkość, uciąg, zużycie paliwa, głośność i łatwość obsługi.

Silnik Honda BF15D H okazał się bezkonkurencyjny w kategorii „prędkość”, a w klasyfikacji ogólnej testu został uznany za najlepszy na równi z Mercury F15MH.

Szczegółowy opis testu wraz z wynikami został opublikowany  w magazynie „boote” w grudniu 2018r.  oraz na YouTube na kanale booteTV (relacja poniżej w j. niemieckim).


W naszej ofercie obecnie jest dostępnych aż 12 wersji Honda BF 15DK2, w wersjach z rozrusznikiem elektrycznym i ręcznym lub tylko ręcznym ze sterowaniem rumplem (wersja H lub manetką zdalnego sterowania wersja R). Są przeznaczone do napędu łodzi wędkarskich, spacerowych, uniwersalnych pontonów składanych czy większości łodzi żaglowych o optymalnej długości od 2,7 do 8,5 m. Wyróżniają się najlepszym w klasie przyspieszeniem w całym zakresie obrotów, niską prędkością trollingu i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają lepszy uciąg, niższe zużycie paliwa, wygodną obsługę, a w konsekwencji – przyjemność spędzania wolnego czasu na wodzie.

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów Honda Marine!
 

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box