Aktualności

Tegoroczny sezon wodniacki powoli dobiega końca i warto przygotować silnik zaburtowy do zimowania. Nie czekając do wiosny, gdy Autoryzowane Punkty Serwisowe są intensywnie obciążone nadmiarem zleceń i trudno jest znaleźć wolny termin przeglądu silnika, warto już teraz zaplanować prawidłową konserwację napędu swojej łódki. Posezonowy przegląd techniczny ma tę przewagę nad opcją przedsezonową, że umożliwia wczesną diagnostykę, szybką konserwację i naprawę ewentualnych usterek, łatwą rezerwację wizyty w serwisie i przede wszystkim – sprawny silnik gotów w każdej chwili do nowych wyzwań na wodzie....
Jak zadbać o swój silnik zaburtowy, na czym polega posezonowy przegląd techniczny, na co warto zwrócić szczególną uwagę i jak prawidłowo przechowywać silnik przez zimę? Zapraszamy do porad naszego mechanika, które pomogą zachować żywotność silnika przez wiele lat i zapewnią szybkie rozpoczęcie nowego sezonu! Zapraszamy również już teraz do rezerwowania terminu posezonowego przeglądu technicznego silników zaburtowych Honda w naszych Autoryzowanych Punktach Serwisowych - Wykaz Autoryzowanych Punktów Serwisowych silników zaburtowych Honda.

Przykładowe tabele najpopularniejszych, przenośnych silników małej mocy, w których są wymienione wszystkie czynności serwisowe:

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box