Aktualności

Sezon wędkarski nabiera tempa i z większą swobodą można planować kolejne wypady z wędką. Do portów powraca ruch łodzi motorowodnych, najwytrwalsi wędkarze pojawiają się już na brzegach, zakończył się okres ochronny szczupaka. Miłośnicy wędkarstwa morskiego i z adrenaliną już szykują sprzęt w oczekiwaniu na ocieplenie i szczyt  sezonu połowu belony, która w maju i czerwcu pojawia się licznie w przybrzeżnych wodach  Bałtyku – zwłaszcza w Zatoce Puckiej.Niezależnie jaką łodzią dysponujesz, na swoją morską przygodę możesz zabrać każdy model silnika zaburtowego Honda, ponieważ są one dostosowane do pracy w wodzie morskiej.  W przypadku łodzi, która może być napędzana silnikiem o większej mocy – od 40 KM, najlepszym wyborem jest silnik wyposażony w bardzo przydatną w trollingu funkcję skokowej regulacji obrotów silnika.   Taki silnik zapewnia skuteczność połowów metodą trollingu stosowaną właśnie w połowach na belony w Zatoce Puckiej i przybrzeżnych wodach oraz szybkie przemieszczanie się w poszukiwaniu nowych łowisk.Dobór silnika musi być przede wszystkim dostosowany do wybranego modelu jednostki pływającej – kluczowe kryteria wyjaśniamy w naszym Poradniku w artykule „Porady przed zakupem - Jaki silnik wybrać?”. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z łodzią motorową zapraszamy także do zapoznania się z praktycznymi wskazówkami na temat zagadnień, które warto rozważyć przed zakupem łodzi oraz silnika zaburtowego.

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i zawsze służą fachowymi wskazówkami w zakresie właściwego skompletowania łodzi i silnika.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box