Aktualności

Sezon wędkarski nabiera tempa i z większą swobodą można planować kolejne wypady z wędką. Do portów powraca ruch łodzi motorowodnych, najwytrwalsi wędkarze pojawiają się już na brzegach, zakończył się okres ochronny szczupaka. Miłośnicy wędkarstwa morskiego i z adrenaliną już szykują sprzęt w oczekiwaniu na ocieplenie i szczyt  sezonu połowu belony, która w maju i czerwcu pojawia się licznie w przybrzeżnych wodach  Bałtyku – zwłaszcza w Zatoce Puckiej.Niezależnie jaką łodzią dysponujesz, na swoją morską przygodę możesz zabrać każdy model silnika zaburtowego Honda, ponieważ są one dostosowane do pracy w wodzie morskiej.  W przypadku łodzi, która może być napędzana silnikiem o większej mocy – od 40 KM, najlepszym wyborem jest silnik wyposażony w bardzo przydatną w trollingu funkcję skokowej regulacji obrotów silnika.   Taki silnik zapewnia skuteczność połowów metodą trollingu stosowaną właśnie w połowach na belony w Zatoce Puckiej i przybrzeżnych wodach oraz szybkie przemieszczanie się w poszukiwaniu nowych łowisk.Dobór silnika musi być przede wszystkim dostosowany do wybranego modelu jednostki pływającej – kluczowe kryteria wyjaśniamy w naszym Poradniku w artykule „Porady przed zakupem - Jaki silnik wybrać?”. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z łodzią motorową zapraszamy także do zapoznania się z praktycznymi wskazówkami na temat zagadnień, które warto rozważyć przed zakupem łodzi oraz silnika zaburtowego.

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i zawsze służą fachowymi wskazówkami w zakresie właściwego skompletowania łodzi i silnika.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box