Aktualności

„Przedwiośnie” sezonu dla wodniaków przypadło na trudne czasy, co nie znaczy, że marzenia należy odłożyć na bok. Marzenia są w zasięgu ręki, a my specjalnie dla Was przygotowaliśmy Wielką Falę Promocji na silniki zaburtowe Honda! Czy warto się z nią zapoznać? Zapraszamy, bo nigdzie indziej nie znajdziecie silników zaburtowych o renomowanej niezawodności tej mocy nawet w zbliżonych cenach.
Nasza specjalna akcja promocyjna silników zaburtowych Honda dotyczy przede wszystkim crème de la crème w swojej klasie czyli silników o mocy od 5 do 20 KM, w tym najpopularniejszych BF 8, BF 15 i BF 20 oraz silników o średniej i dużej mocy: BF 60 AK1 RTU, BF 80 AL LRTU i BF 100 AK1 LRTU, BF 135 AK2 LU i XU, BF 150 AK2 XU oraz jednego z najpotężniejszych silników Honda – BF 225 AK3 LU.


PROMOCJA BF 15

Jednym z najbardziej popularnych w środowisku wodników silników zaburtowych Honda jest BF 15 (moc maks. 15 KM) dostępny w wersjach z rozrusznikiem elektrycznym i ręcznym lub tylko ręcznym ze sterowaniem rumplem (wersja H lub manetką zdalnego sterowania wersja R). W Wielkiej Fali Promocji proponujemy aż 10 modeli BF 15 DK2, w tym silników wyposażonych w system Power Trust, który umożliwia przyrost uciągu o 15% w przód oraz 60% na biegu wstecznym w stosunku do seryjnych śrób napędowych. Silnik ten jest stosowany przede wszystkim do napędu łodzi wędkarskich, spacerowych, pontonów, a także łodzi żaglowych o długości 2,7 – 8,5 m. Jest ceniony przez użytkowników m. in. za najlepsze w swojej klasie przyspieszenie w całym zakresie obrotów i właśnie za prędkość. został uznany przez „boote Magazine” za bezkonkurencyjny w teście przeprowadzonym w grupie 6 silników czterosuwowych o mocy maksymalnej 15 KM.


PROMOCJA BF 20

Wielka Fala Promocji jest również unikalną okazją do nabycia innego popularnego silnika zaburtowego Honda – BF 20 DK2 w jednej z 8 wersji SHU / LHU z rozrusznikiem ręcznym oraz wersje SHSU / LHSU / SRU / LRU z bardzo wygodnym rozrusznikiem elektrycznym i ręcznym. Każda z wymienionych wersji posiada przekładnię przystosowaną do pracy z czterołopatowymi śrubami Power Thrust.Jakie zalety ma BF 20? Przede wszystkim jest niezawodny i łatwy w obsłudze. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ma najlepsze w klasie przyspieszenie w całym zakresie obrotów. Wyróżnia się też niską prędkością trollingu, wahadłowym systemem niwelacji drgań, unikalną konstrukcją bocznego wydechu spalin na biegu wstecznym. Jest wyposażony w czujniki monitorujące ciśnienie oleju, obroty maksymalne i temperaturę silnika.  Dodatkowo, wielopolowy układ ładowania akumulatora (6A/12V lub 12A/12V  zależnie od wersji i sposobu rozruchu silnika) zapewnia użytkowanie wielu odbiorników elektrycznych na pokładzie, jak echosonda, oświetlenie, radio itd.

Promocyjna cena silników Honda BF 15/ 20 w wersji Power Thrust obejmuje 2 śruby napędowe: seryjną czyli uniwersalną oraz uciągową, przeznaczoną do ciężkich łodzi pływających w wyporze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą jedyną w swoim rodzaju Wielką Falą Promocji! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi ekspertami z Autoryzowanych Centrów Honda Marine. Jednocześnie zapewniamy, że zdecydowana większość naszych Autoryzowanych Dilerów to firmy rodzinne, w których każdy klient jest obsługiwany indywidualnie. 

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box