Aktualności

Coraz cieplejsza aura kusi do spędzania czasu nad wodą, a jeszcze lepszą opcją jest odpoczynek na wodzie. Idealnym rozwiązaniem może być ponton HonWave – składany i mobilny zarazem, który wraz z silnikiem zaburtowym Honda może być bardzo wygodną, tańszą alternatywą weekendowych i wakacyjnych motorowodnych pasji. Ponton z silnikiem zaburtowym może się okazać najlepszym rozwiązaniem na rodzinne wakacje na rodzimych akwenach, gdy domowy budżet nie pozwoli na zagraniczne podróże.Pontony HonWave, z podłogą aluminiową (seria AE) lub z podłogą z usztywnionej maty (seria IE), są stworzone dla tych miłośników motorowodniactwa, którzy lubią mobilność i na szybko podejmują decyzje o miejscu wodnej rekreacji. Wyprawa z pontonem nie wymaga specjalnej organizacji ani przygotowań. Ponton składany, łatwy w przechowywaniu, jest równie łatwy w przewiezieniu w docelowe miejsce, i łatwy w szybkim przygotowaniu do wodowania (pompowany pompką nożną).Ponton ma jeszcze dodatkowa zaletę – dla początkujących motorowodniaków jest świetną, bezpieczną formą doskonalenia swoich umiejętności, nabywania doświadczenia oraz doskonalenia obsługi silnika zaburtowego.

Dostępne w ofercie pontony HonWave są przystosowane do silników o mocy maksymalnej do 6KM/8KM/15KM i 20KM i można w nich zastosować silniki Honda BF 2,3, BF 4/5/6, BF 8BF 15 i BF20. W przypadku największego w ofercie pontonu T 40 – AE 3 można zastosować silnik o mocy maks. aż 30 KM, jak BF 30.Jaki ponton wybrać? Na co warto zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te oraz inne ważne pytania znajdują się w naszym poradniku zawierającym praktyczne porady w kwestii trafnego wyboru pontonu – „Wybierz najlepszy dla siebie ponton”Zaufaj jakości Honda i sprawdź naszą ofertę niezawodnych, trwałych pontonów HonWave! Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Honda Marine, w których zawsze możesz liczyć na fachową poradę fachowców i pomoc w doborze pontonu oraz odpowiedniego sinika zaburtowego Honda.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box