Aktualności

Profesjonalizm, szybkie rozwiązanie problemu i szybkość obsługi to najważniejsze oczekiwania Klientów i na taką jakość usług można liczyć w naszych Autoryzowanych Centrach Honda Marine. Mamy dobrą wiadomość dla motorowodniaków mieszkających i spędzających wolny czas na akwenach Pomorza – mobilny serwis silników zaburtowych Honda.
Nasz Autoryzowany Partner Honda Marine Gdynia oferuje również serwis mobilny silników zaburtowych Honda! A to oznacza oszczędność cennego czasu Klienta, który już nie musi transportować silnika do serwisu. Mobilna usługa serwisowa obejmuje m. in. montaż silnika, przegląd techniczny, przegląd techniczny silnika po sezonie, przygotowanie silnika do nowego sezonu i jest świadczona w miejscu wskazanym przez Klienta znajdującym się na terenie Pomorza.

- Sam jestem żeglarzem i doskonale rozumiem oczekiwania motorowodniaków. Dzięki mobilnemu serwisowi mamy możliwość rozwiązania problemu i sprawdzenia pracy silnika na miejscu. I to staramy się zrobić. Natomiast w przypadku, gdy silnik wymaga jednak dłuższego czasu pracy, po prostu zabieramy go do warsztatu, a po naprawie odwozimy do klienta. – wyjaśnia Łukasz Lesiński, właściciel firmy HLC Sp. z o.o., związany z żeglarstwem od najmłodszych lat, Mistrz Polski 2019 w klasie Finn, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w klasie Star i Finn, członek Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego.

Spółka HLC zapewnia usługi na najwyższym poziomie, a filozofię, technikę i jakość Honda ma „we krwi”, ponieważ od 2014 r. jest Autoryzowanym Dealerem i serwisem samochodów Honda co nie jest bez znaczenia, gdyż w silnikach zaburtowych Honda stosowane są najlepsze rozwiązania już sprawdzone w silnikach samochodowych Honda. Firma współpracuje z samorządami, klubami sportowymi, stoczniami, służbami wodnymi oraz indywidualnymi pasjonatami motorowodniactwa.

Zapraszamy! Dane kontaktowe do Honda Marine Gdynia 

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box