Aktualności

Dwuletni już prawie okres pandemii COVID-19 nie zahamował popytu na silniki zaburtowe Honda i dziękujemy wszystkim ich użytkownikom za nieustanne zaufanie do ich jakości. Dziękujemy także za cierpliwość w oczekiwaniu na nowe dostawy silników i części zamiennych, która jest wymuszoną konsekwencją sytuacji pandemii, ale ponieważ silniki zaburtowe Honda mają opinię bezawaryjnych, wydłużony czas dostaw części zamiennych nie jest zbytnio dotkliwy.Nie zawiedziemy Was i w nowym sezonie, na który przygotowujemy nową ofertę z nowymi modelami silników. Jednocześnie chcieliśmy potwierdzić, że nasza Autoryzowana Sieć Sprzedaży i Serwisu Honda Marine wzbogaciła się o nowego partnera, którym jest firma „Eskapader” znajdująca się w Płocku na ul. Granicznej 46. Dzięki temu na mapie Polski pojawiło się kolejne miejsce, w którym pasjonaci motorówek z taką samą pasją będą doradzać trafny wybór silnika zaburtowego, będą służyć pomocą doradczą w kwestiach eksploatacji silników, ich montażu czy też wprowadzać nowych miłośników aktywności motorowodnych w arkana bezpiecznego wodnego szaleństwa.

Wszyscy nasi eksperci Honda Marine posiadają wieloletnią praktykę motorowodną, a w gronie naszych Autoryzowanych Partnerów są również doświadczeni praktycy, jak pan Marcin Zieliński prowadzący „PERFORMANCE MARINE” w Szczenienie - wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, trzykrotny Mistrz Europy i siedmiokrotny Mistrz Polski w sporcie motorowodnym, który o silnikach zaburtowych Honda wie wszystko.

Jednocześnie życzymy wszystkim Państwu wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, wspaniałego sezonu motorowodnego 2022 i zawsze stopy wody pod kilem!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box