Aktualności

O czym warto pamiętać, gdy wiadomo, że zakończyliśmy już sezon wodniacki i łódka już stoi na lądzie? O przeglądzie technicznym. Już teraz warto skontaktować się z Autoryzowanym Punktem Serwisowym Honda Marine i zarezerwować termin. Później coraz trudniej będzie znaleźć wolny termin!
Posezonowy przegląd techniczny umożliwia wczesną diagnostykę, szybką konserwację i naprawę ewentualnych usterek, i finalnie - sprawny silnik gotów w każdej chwili do nowych wyzwań na wodzie….Na czym polega posezonowy przegląd techniczny, na co warto zwrócić szczególną uwagę i jak prawidłowo przechowywać silnik przez zimę? Zapraszamy do porad naszego mechanika, które pomogą zachować żywotność silnika przez wiele lat i zapewnią szybkie rozpoczęcie nowego sezonu!
 


Wykaz Autoryzowanych Punktów Serwisowych
silników zaburtowych Honda


Zapraszamy również już teraz do rezerwowania terminu posezonowego przeglądu technicznego silników zaburtowych Honda w naszych Autoryzowanych Punktach Serwisowych!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • Silnik BF 250 AXU


    Silnik kupiony i serwisowany u autoryzowanego Dealera w Szczecinie. Pełna dokumentacja, bezawaryjny. Gwarancja 12 miesięcy. Przyjęty w rozliczeniu. Więcej informacji o silniku...

    Cena wyprzedażowa: 70 700,00 zł. brutto

S5 Box