Aktualności

Czas spinningowego polowania na drapieżniki trwa. Jeszcze przed nastaniem zimy, lodu na akwenach, i gdy drapieżniki intensywnie żerują, jest duża szansa na spotkanie z rekordowym okazem sandacza, szczupaka czy okonia. To właśnie jest TA pora na połowy metodą spinningu. 
Do udanych wypraw potrzebny jest odpowiedni sprzęt, znajomość łowiska i umiejętności. Ze względu na coraz krótszy dzień zwiększymy swoje szanse dzięki lodzi z szybkim, niezawodnym i cichym silnikiem zaburtowym. Ważną zaletą wszystkich silników Honda jest bardzo niskie zapotrzebowanie na paliwo. Dzięki temu na każdym litrze benzyny dotrzesz dalej i będziesz mógł odkrywać kolejne nowe łowiska. Aby Twój silnik był niezawodnym kompanem wypraw w następnym sezonie, zadbaj o wykonanie przeglądu przed jego zimowaniem.W naszej ofercie każdy miłośnik spinningu z łodzi znajdzie odpowiedni silnik Honda – o mocy maksymalnej od 2,3 KM aż do 250 KM, a każdy model jest dostępny w paru wersjach, np. BF6 – w 4 wersjach, BF8, BF10, i BF15 – w 12 wersjach, zaś BF20 – w 18 wersjach.

Chcesz lepiej poznać silniki zaburtowe Honda? Zapraszamy do naszego „Przewodnika po świecie Honda Marine”.

Wszelkich informacji oraz porad technicznych udzielą również nasi eksperci z Autoryzowanych Centrów Honda Marine.

Życzymy udanego spinningu, udanych wypraw i rekordowych okazów!

Aby Twój silnik był niezawodnym kompanem wypraw w następnym sezonie, zadbaj o wykonanie przeglądu przed jego zimowaniem.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box