Aktualności

Tegoroczny sezon motorowodny jeszcze trwa, ale już na jesieni i zimą warto planować kolejny sezon i marzyć o przyszłych motorowodnych, żeglarskich i wędkarskich przyjemnościach. Wybór silnika zaburtowego jest sztuką i wymaga zastanowienia się, zdefiniowania swoich potrzeb, sprawdzenia parametrów technicznych oferty rynkowej. Zapraszamy do naszego nowego poradnika, którego celem jest ułatwienie podjęcia dobrej decyzji i dokonania trafnego wyboru nowego silnika zaburtowego, który spełni wszystkie potrzeby. W „Przewodniku po świecie silników zaburtowych Honda”  prezentujemy naszą ofertę silników Honda według mocy maksymalnej – najważniejszego kryterium wyboru.
Zapraszamy również do Autoryzowanych Centrów Honda Marine, w których eksperci w tej dziedzinie udzielą wszelkich wyjaśnień technicznych, służą głosem doradczym podczas wyboru modelu silnika i udzielą wszelkich informacji o nowościach oraz aktualnych promocjach.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box