Aktualności

Sezon wędkowania w pełni. Rozpoczynający się sierpień to jeszcze czas aktywnego żerowania ryb, zatem połowy mogą być nader udane. Letnia aura i jeszcze długi dzień oferują przyjemne warunki do spędzania czasu na łonie natury i oddawaniu się wędkarskim pasjom, zwłaszcza gdy wędkuje się z łodzi lub pontonu, i gdy po udanych połowach można jeszcze odbyć relaksujący „spacer” po zakątkach akwenu.
Skuteczność wędkowania zależy od wielu czynników, a możliwość szybkiego i sprawnego podpłynięcia do łowiska zwiększa szanse na sukces. Do pontonów i łodzi wędkarskich niewielkich rozmiarów rekomendowane są Honda BF 2,3, rodzina silników BF 4/5/6, BF 8 i BF 10 oraz BF 15 i 20. Są to silniki o mocy maksymalnej od 2,3 do 20 KM i dostępne w paru wersjach, co zapewnia precyzyjny dobór silnika do łodzi.

W tej grupie silników na uwagę zasługę BF 6, który za łatwość obsługi, łatwe uruchomienie, zatrzymanie jednym dotknięciem oraz łatwość przenoszenia został wyróżniony prestiżową nagrodą IBEX (International Boat Builder's Exhibition.Najlepiej sprawdzonym na polskich akwenach silnikiem zaburtowym Honda jest BF 20 – najpopularniejszy wśród wędkarzy i ceniony za najlepsze w tej klasie przyspieszenie w całym zakresie obrotów i niskiej prędkości trollingu oraz za cichą pracę umożliwiającą bliskie podejście do łowiska. Silnik ten jest rekomendowany do łodzi i pontonów o długości 2,7 – 8,5 m.

Sprawdź dostępność silników oraz wykaz silników dostępnych u naszych Dealerów od ręki.

Życzymy pełnych łowisk, udanego brania, rekordowej ryby i przyjemnych chwil nad wodą!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box