Aktualności

Na nowy sezon proponujemy poszerzoną ofertę pontonów składanych HonWave! Już od dziś, w naszych Autoryzowanych Centrach Honda Marine dostępne są 2 serie pontonów: HonWave IE – pontony składane z podłogą z usztywnionej maty pneumatycznej oraz HonWave AE – pontony składane z pokładem aluminiowym i pneumatycznym kilem. Proponujemy w sumie 9 modeli pontonów wykonanych z bardzo wytrzymałej powłoki, bezpiecznych, o świetnych parametrach pływalności, łatwych w przygotowaniu do wodnej przygody, łatwych w transporcie i przechowywaniu. Nowa seria pontonów jest wyposażona w wygodne uchwyty na pływakach, a niektóre modele są wyposażone w super praktyczną rolkę dziobową do łatwego i bezpiecznego zakotwiczania pontonu.
Pontony HonWave IE to 4 modele o długości od 240 cm do 380 cm, o szerokości od 154 cm do 170 cm, z których najmniejszy jest przeznaczony dla 3-osobowej załogi, a największy T 38 – IE 3 – dla 5 osób. Seria HonWave AE obejmuje 5 modeli o długości od 250 cm do 400 cm dla załóg od 3 do 7 osób. Konstrukcja wszystkich pontonów HonWave umożliwia zastosowanie silnika zaburtowego, dzięki czemu będziesz rozwijać prędkości nieosiągalne dla napędu wiosłowego. Dobór silnika musi być dostosowany do parametrów każdego modelu pontonu, które są określone w Instrukcji Obsługi.

Dostępne w ofercie pontony HonWave są przystosowane do silników o mocy maksymalnej do 6KM/8KM/15KM i 20KM i można w nich zastosować silniki Honda BF 2,3, BF 4/5/6, BF 8, BF 15 i BF20. W przypadku największego w ofercie pontonu T 40 – AE 3 można zastosować silnik o mocy maks. aż 30 KM, jak BF 30.

Składany ponton HonWave jest idealnie wygodną opcją spędzania wolnego czasu na wodzie, zwłaszcza dla tych miłośników wodnego wypoczynku, którzy często podejmują decyzję o wyjeździe ad hoc. Wyprawa z pontonem nie wymaga specjalnej organizacji ani przygotowań. Wystarczy załadować składany ponton do samochodu i napompować go na brzegu pompką nożną.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box