Aktualności

Jeśli szukasz nowego silnika zaburtowego o jakości bez kompromisów, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty czterosuwowych silników Honda Marine małej, średniej i dużej mocy oraz do kontaktu z Autoryzowanymi Centrami Honda Marine, w których nasi doświadczeni eksperci służą wszelką pomocą i doradztwem w kwestii trafnego wyboru silnika.Dlaczego Honda? Koncern Honda jest światowym ekspertem w zakresie silników i twórcą koncepcji silnika czterosuwowego, które uznawane są za najlepsze w każdej kategorii. Honda nie uznaje połowicznych rozwiązań, a potwierdzają to liczne sukcesy w sportach motoryzacyjnych, w tym w Formule 1. Wymiernym potwierdzeniem niezawodnej jakości jest również 5 letni okres gwarancji i fakt, że naprawy gwarancyjne silników Honda należą do rzadkości. Silniki zaburtowe Honda oferują także liczne, nowoczesne, w tym unikalne, rozwiązania, dzięki którym silniki te wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami – informacje o rozwiązaniach znajdziesz w „Praktycznym przewodniku technicznym”

Który model silnika wybrać? Silnik musi być dokładnie dostosowany do łodzi i formy spędzania czasu na wodzie, dlatego warto przede wszystkim zwrócić uwagę na moc, długość kolumny, rodzaj sterowania, rodzaj rozruchu, śrubę napędową, wydajność układu ładowania akumulatora. Szczegółowe porady na ten temat.

Nasza aktualna oferta obejmuje ponad 60 modeli silników zaburtowych Honda. W promocyjnej cenie dostępne są BF 2,3 DH SCHU/LCHU oraz silniki dużej DBW mocy w kolorze srebrnym i białym BF 200 D XDU DBW, BF 225 D XDU DBW, BF 250 D XDU DBW. Wszystkie silniki dostępne w Autoryzowanych Centrach Honda Marine objęte są bardzo korzystnym systemem ratalnym RRSO 0%. Rekomendujemy szybkie decyzje, bowiem silniki Honda cieszą się dużym zainteresowaniem, a wskutek sytuacji epidemicznej, która ogarnęła światową branżę transportowo-logistyczną, należy spodziewać się opóźnień nowych dostaw. Jeśli zatem chcesz wkrótce zacząć sezon, już dziś skontaktuj się z naszym Dilerem!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box