Aktualności

Z początkiem maja rozpoczyna się tradycyjny sezon wędkarski i wraz z zakończeniem okresu ochronnego szczupaków, wędkarze ruszają na połowy. Pogoda raczej  nie zatrzyma miłośników wędkarstwa, ale sukes połowów zależy od zasobności wybranego zbiornika wodnego, zapasu i jakości przynęty, sprzętu i sposobu dotarcia do łowisk. W tym okresie raczej nie połapiemy w szkierach i nie powalczymy z wielkim sumem z Ebro.To co mamy, to piękne polskie rzeki i jeziora. Może trzeba wrócić do korzeni?Najszybszym sposobem przemieszczania się z łowisko na łowisko jest łódź wędkarska napędzana odpowiednio dobranym silnikiem - dobranym do wielkości łodzi, własnych preferencji i metody wędkowania., np. BF 2,3, BF 4/5/6, BF 8/10 oraz silniki o średniej i dużej mocy, jak BF30, BF 50, BF 60, BF 80, BF 225 oraz BF 250.Najpopularniejszym wśród polskich wędkarzy jest uniwersalny silnik BF 20 o mocy maks. 20 KM. Rekomendowany do pontonów i łodzi o długości 2,7 – 8,5 m. Swoją popularność zawdzięcza optymalnej mocy zapewniającej szybkość, najlepszemu w klasie przyspieszeniu w całym zakresie obrotów i niskiej prędkości trollingu. Nie bez znaczenia się jest też niezawodność i cicha praca, która umożliwia bliskie podejście do namierzonego łowiska.Na początek sezonu wędkarzom życzymy dużego szczupaka! Zapraszamy do zapoznania się z  cennikiem na sezon 2020, w którym wiele modeli silników jest dostępnych w ramach Wielkiej Fali - Promocji w atrakcyjnych cenach! 

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box