Aktualności

Z początkiem maja rozpoczyna się tradycyjny sezon wędkarski i wraz z zakończeniem okresu ochronnego szczupaków, wędkarze ruszają na połowy. Pogoda raczej  nie zatrzyma miłośników wędkarstwa, ale sukes połowów zależy od zasobności wybranego zbiornika wodnego, zapasu i jakości przynęty, sprzętu i sposobu dotarcia do łowisk. W tym okresie raczej nie połapiemy w szkierach i nie powalczymy z wielkim sumem z Ebro.To co mamy, to piękne polskie rzeki i jeziora. Może trzeba wrócić do korzeni?Najszybszym sposobem przemieszczania się z łowisko na łowisko jest łódź wędkarska napędzana odpowiednio dobranym silnikiem - dobranym do wielkości łodzi, własnych preferencji i metody wędkowania., np. BF 2,3, BF 4/5/6, BF 8/10 oraz silniki o średniej i dużej mocy, jak BF30, BF 50, BF 60, BF 80, BF 225 oraz BF 250.Najpopularniejszym wśród polskich wędkarzy jest uniwersalny silnik BF 20 o mocy maks. 20 KM. Rekomendowany do pontonów i łodzi o długości 2,7 – 8,5 m. Swoją popularność zawdzięcza optymalnej mocy zapewniającej szybkość, najlepszemu w klasie przyspieszeniu w całym zakresie obrotów i niskiej prędkości trollingu. Nie bez znaczenia się jest też niezawodność i cicha praca, która umożliwia bliskie podejście do namierzonego łowiska.Na początek sezonu wędkarzom życzymy dużego szczupaka! Zapraszamy do zapoznania się z  cennikiem na sezon 2020, w którym wiele modeli silników jest dostępnych w ramach Wielkiej Fali - Promocji w atrakcyjnych cenach! 

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box