Aktualności

28 – 30 czerwca 2019 r. w Licheniu Starym szykuje się weekend pełen sportowych emocji, widowiskowych i zapierających dech wyścigów w slalomie łodzi motorowych oraz dobrej zabawy dla całych rodzin! Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na kolejne Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, którym tradycyjnie towarzyszymy jako partner strategiczny.
Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym rozgrywane są głównie na wodzie – w łodziach motorowych i wiosłowych, w 7  konkurencjach podstawowych,  takich jak  np. budowa wału przeciwpowodziowego, rzuty ratownicze kołem i rzutką, ratowanie zagrożonego przez powódź przy użyciu łodzi motorowej, ratowanie tonącego przy użyciu łodzi wiosłowej. Ostatnią konkurencją jest spektakularny slalom łodzi motorowych wyposażonych w nowoczesne silniki zaburtowe (do 49 KM – I klasa i powyżej 50 KM – II klasa). Dodatkowo rozegrana będzie nasza konkurencja specjalna Water Fighters, która zazwyczaj łączy umiejętności sprawnościowe z dobrą zabawą. Zawodnicy poznają jej zasady tuż przed startem i w oka mgnieniu muszą stawić czoła niespodziewanym wyzwaniom. W ubiegłym roku  zawodnicy Water Fighters musieli poradzić sobie z kreatywnym zastosowaniem dmuchawy SSBL E  z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool czyli poprowadzeniem piłki wg określonej trasy za pomocą dmuchawy. Najlepszymi w tej niecodziennej dziedzinie byli strażacy-ratownicy OSP Kuligów z woj. mazowieckiego.Mistrzostwa są przede wszystkim idealną okazją dla strażaków-ratowników do weryfikacji umiejętności w rzeczywistych warunkach. Jest to również forma twardego treningu w duchu rywalizacji. Mistrzostwa są również ciekawym doświadczeniem dla widzów, ponieważ mogą spokojnie obserwować strażaków - ratowników w akcji i przekonać się o ich wysokich kwalifikacjach w ratownictwie wodnym i powodziowym. Jednocześnie Mistrzostwa są jedyną w swoim rodzaju okazją do obejrzenia kilkudziesięciu silników zaburtowych Honda na pełnych obrotach!Mistrzostwom, jak co roku, towarzyszyć będzie parada wozów strażackich w piątkowy wieczór oraz wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wystarczy zaplanować wypad do pięknego Lichenia Starego w ostatnie dni czerwca! Serdecznie zapraszamy!

Zobacz fotoreportaż z 2018r.


Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box