Aktualności

Ekologiczny 4-suwowy silnik zaburtowy Honda BF5DH SHNU lub LHNU  o pojemności skokowej 127 cm3 i mocy maksymalnej 5KM przy maks. obrotach 4.500 - 5.500/min jest idealnym towarzyszem wypraw wędkarskich i żeglarskich oraz do uprawiania sportów motowodnych. Łatwy w obsłudze, niezawodny, przeznaczony do pływania do wodach płytkich i głębokich, wyposażony w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem silnika znajdującego się na biegu, jest też dobrym wyborem do rozpoczęcia przygody z silnikami zaburtowymi.Sam zobacz te niewielkie silniki spisują się na wodzie


Jego ważną zaletą jest kompaktowa konstrukcja o długiej żywotności, wyposażona w kluczowe rozwiązania techniczne zapewniające radość pływania i spędzania czasu na wodzie, a także łatwe przenoszenie i przewożenie nad akwen wodny oraz niekłopotliwe przechowywanie w garażu. Efektem jego nowoczesnej i przemyślanej konstrukcji jest to, że pomimo niewielkich rozmiarów, zaskakuje mocą w dolnym i średnim zakresie obrotów, a cyfrowy zapłon (PGM-IG) i wzmocniony układ rozrusznika ręcznego zwiększają niezawodność uruchamiania silnika. Można go również opcjonalnie wyposażyć w dodatkowy zewnętrzny zbiornika paliwa o pojemności 12l.Jeszcze teraz silnik Honda BF 5 DH SHNU/LHNU (pawęż 434 lub 561 mm, masa 27-27,5  kg) jest dostępny w promocyjnej cenie 5 400 zł / 5 800 zł.Jego wszystkie atrybuty możesz osobiście sprawdzić w najbliższym Autoryzowanym Salonie Honda Marine. Trzeba się spieszyć, ponieważ liczba silników BF 5 w tak korzystnej cenie jest ograniczona.

Sprawdź inne wiosenne promocje!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box