Aktualności

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników silników zaburtowych Honda średniej i dużej mocy BF 40/50/60/80/100/115/135/150/175/200/225 i BF 250, które pracują w standardzie komunikacji elektronicznej NMEA 2000®. Właśnie do tych modeli silników Honda Marine dedykowany jest nowy, wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy wysokiej jakości w formie 7-mio calowego ekranu dotykowego wraz z anteną zewnętrzną GPS.Nowy wyświetlacz jest zaprojektowany specjalnie dla motorowodniaków: dla ich wygody, do wieloletniej i łatwej obsługi. Ekran posiada stopień ochrony IP66, jasność 1000 nitów i kąt widzenia 85 stopni ze wszystkich kierunków. W efekcie jest czytelny w każdych warunkach pogodowych, w tym w pełnym słońcu.

Nowy wyświetlacz posiada funkcję cyfrowej sześciokanałowej jednostki sterującej, monitorującej parametry pracy silnika, jak prędkość łodzi, obroty, trym, zużycie paliwa, temperaturę silnika i napięcie. Dla wygody sternika i szybkiej orientacji w bieżącej sytuacji, ekran zmienia kolory na niebieski, zielony, czerwony. Tryb trollingu (jeśli silnik jest wyposażony w tę funkcję) jest wyróżniony niebieskim kolorem na ekranie, zaś zielonym - gdy silnik pracuje w trybie ekonomicznym ECOmo. Wyświetlacz pokaże również na czerwono funkcje alarmowe silnika.

Nowe rozwiązanie może pełnić funkcję wyświetlacza nawigacji, a także wyświetlacza urządzenia audio (akcesoria urządzeń audio nie wchodzą w skład nowego wyświetlacza) pracującego w standardzie NMEA 2000®. Nowe rozwiązanie może pokazywać aktualną prędkość łodzi, dzięki danym dostarczanym przez zewnętrzną antenę GPS znajdującą się w zestawie, ale pod warunkiem zintegrowania ich z siecią łodzi. Warto zatem jednocześnie sprawdzić jakie dodatkowe akcesoria sieciowe będą niezbędne.


Nowy wyświetlacz Honda Marine współpracuje maksymalnie z dwoma silnikami. W przypadku zastosowania go do jednego silnika, użytkownik może zmienić pokazywanie trymu i wskaźników poziomu paliwa na prawą lub lewą stronę ekranu.

Nowy wyświetlacz Honda Marine jest dostępny w naszych Autoryzowanych Centrach Honda Marine. Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci Honda Marine udzielą szczegółowych informacji na temat tej nowości i doradzą montaż wyświetlacza.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box