Aktualności

Sezon wakacyjno-urlopowy jeszcze trwa, a upalny sierpień mile zaskoczył wielu wczasowiczów. Korzystajmy z uroków wolnego czasu, pięknej pogody i  motorowodnych szaleństw, ale zgodnie z zasadami FAIR PLAY, pamiętając o obowiązujących na jeziorach strefach ciszy oraz wszystkich osobach spędzających czas nad wodą. Chcąc docisnąć gazu i poślizgać się na falach wybierajmy takie miejsca, w których fale wytworzone przez motorówkę nie będą stanowić zagrożenia dla osób kapiących się w akwenie.
Wkładem Koncernu Honda do zbioru zasad Fair Play motorowodniactwa są przyjazne dla użytkowników i otoczenia silniki zaburtowe. Koncern Honda ma ponad 50-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, dlatego konstrukcja silników zaburtowych Honda zawsze była i jest świadectwem nowoczesnej i pro-ekologicznej techniki inżynieryjnej.Czterosuwowe silniki Honda są o ok. 90% czystsze od silników 2-suwowych. Nie odprowadzają oleju bezpośrednio do wody. Pracują o ok. 50% ciszej niż silniki 2-suwowe, dzięki czemu każdy ma przyjemność z odpoczynku nad wodą. Wyróżniają się także najniższym poziomem emisji spalin na rynku. W praktyce oznacza to bardzo efektywny proces spalania, który przekłada się na najniższe zużycie paliwa z zachowaniem najwyższych osiągów silnika. Wszystkie silniki zaburtowe Honda spełniają z wyprzedzeniem światowe normy dopuszczalnego poziomu emisji spalin i hałasu EPA 2006 (Environmental Protection Agency), CARB 2008 (California Air Resources Board) oraz Dyrektywy Unii Europejskiej (European Union Recreational Craft Directive).

Wierzymy, że wszyscy motorowodniacy Honda korzystają z akwenów zgodnie z przepisami prawa i ogólnymi zasadami Fair Play!
 

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box