Aktualności

Jeziora w tym roku są jednym z najbardziej popularnych miejsc wakacyjno-urlopowych ucieczek od codzienności. Wolny czas spędzany nad jeziorem z łódką lub pontonem z silnikiem zaburtowym nabiera dodatkowych kolorów...
Motorowodna mobilność, na akwenach gdzie ruch motorowodny jest dozwolony, stwarza więcej możliwości przyjemnego spędzania czasu: można wędrować szlakami wodnymi, porankami można wyskoczyć na wędkowanie, można popłynąć z rodziną w jakieś ustronne miejsce na piknik… A jeśli już raz pokochasz taką formę odpoczynku, będziesz ją realizować w każdy wolny weekend w sezonie – jeszcze w tym i w kolejnych!Jaki silnik wybrać? Odpowiedni do łodzi. Najczęściej do pływania po jeziorach wybierane są silniki malej mocy, jak Honda BF 2,3, rodzina BF 4/5/6 i BF 8/10.Planujesz zakup silnika zaburtowego? Sprawdź nasze praktyczne wskazówki na temat wyboru odpowiedniego silnika oraz łódki.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • SILNIK HONDA BF 135 AK2 XU


    Fabrycznie nowy rok produkcji 2016, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.
    Koszt wysyłki firmą kurierską wynosi 200,00 netto / 246,00 brutto. 

    Cena zawiera: komplet pięciu białych zegarów (obrotomierz z licznikiem motogodzin, prędkościomierz, wskaźnik trymu, napięcia, poziomu paliwa, boczną manetkę zewnętrzną, śrubę aluminiową.

    Cena wyprzedażowa: 45 600,00 zł. brutto

S5 Box