Aktualności

Na początku czerwca br. wprowadzony będzie kolejny etap łagodzenia restrykcji związanych z sytuacją epidemiczną. Zatem oficjalnie możemy planować i realizować motorowodniackie oraz wędkarskie pasje. Przed nami całe lato i wiele długich dni, podczas których można realizować swoje ulubione formy rekreacji. Miłośnikom samotnych wypraw i tym, którzy najlepiej się czują na małych łodziach w kameralnym towarzystwie proponujemy najmniejsze silniki zaburtowe Honda: BF 2,3 oraz rodzinę BF 4/5/6.BF 2,3 DH, dostępny w wersjach z krótką lub długą kolumną, to najmniejszy i jedyny na rynku silnik zaburtowy z biegiem neutralnym, który włącza się automatycznie po dodaniu gazu. Idealny wybór napędu niewielkich łodzi, pontonów i łodzi żaglowych o optymalnej długości  2 – 6 m. Jest wyjątkowo odporny na skutki eksploatacji i dostosowany do pływania na każdym akwenie, również na wodach zasolonych.
BF 4/5/6 to rodzina silników o większej mocy – 4/5/6 KM. Są najlepszym przykładem tego, że kompaktowa obudowa może iść w parze z zaawansowaną techniką. Silniki te są cenione przez użytkowników ze względu na długą żywotność i najniższe w tek klasie zużycie paliwa, wibracje i poziom hałasu. Natomiast ich bogate wyposażenie zapewnia dobór wersji silnika do bardzo zindywidualizowanych potrzeb i priorytetów. Mają także zabezpiecenie przed przypadkowym rozruchem silnika znajdującego się na biegu – jest to skuteczna ochrona załogi oraz łodzi przed przypadkowym, nagłym manawrem.
Zalety najnowszych silników Honda BF 4 / BF 5 / BF 6 zostały docenione przez stowarzyszenie IBEX przyznające coroczne nagrody za innowacyjność technologii przydatnej przyszłym użytkownikom produktów.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


    Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

    Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

    Cena wyprzedażowa: 24 000,00 zł. brutto     Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box