Aktualności

Silniki zaburtowe Honda BF 30, BF 50 i BF 60 są idealnym partnerem dla motorowodniaków potrzebujących niezawodnych przez lata silników do łodzi o długości powyżej 4,2 m – łodzi wędkarskich, turystycznych łodzi motorowych, łodzi hybrydowych, np. BRIG oraz houseboat’ów. Są harmonijnym połączeniem nowoczesności z intuicyjną obsługą, kompaktowej konstrukcji z mocą, a zwiększoną wydajność i osiągi zawdzięczają nowoczesnej konstrukcji i jakości. Miłośnikom motorowodniactwa zapewniają frajdę spędzania czasu na motorowodnych aktywnościach, a służbom ratunkowym, jak OSP – niezawodne i sprawne wykonywanie obowiązków.
W aktualnej ofercie

 • BF 30 i BF 50 są dostępne ze zbiornikiem paliwa o pojemności 25 l, zaś BF 60 – tylko z linią paliwową, gdyż najczęściej są zasilane ze pokładowych zbiorników paliwa o większej pojemności (możliwe jest dokupienie zapasowego, przenośnego zbiornika o pojemności 12/25 l).
 • BF 50 i BF 60 występują tylko w wersji z systemem power trym & tilt i posiadają układ ładowania akumulatora odpowiednio 10 A (BF 30), 17 A (BF 50 i BF 60).
 • Silniki BF 30/50/60 występują w wersjach sterowanych rumplem lub manetką zdalnego sterowania (manetka zawarta w cenie silnika).


BF 30
występuje w wersjach z krótką lub długą kolumną. Silniki z oznaczeniem „T” są wyposażone w podnoszenie hydrauliczne oraz regulację trymu silnika (power trym & tilt) . W aktualnej ofercie dostępne są jeszcze modele SHGU/LHGU posiadające gazowy siłownik wspomagający unoszenie silnia. Pojemność skokowa tego silnika zapewnia więcej mocy oraz płaską charakterystykę momentu obrotowego w całym zakresie obrotów. BF 30 są wyposażone m. in. w system zapłonu cyfrowego PGM-IG, w specjalne poduszki tłumienia drgań o zwiększonej absorpcji, system elektronicznej kontroli poziomu oleju, temperatury i obrotów (monitoruje, alarmuje i zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem), rozbudowany układ anod antykorozyjnych i przyłącze do płukania słodką wodą (zabezpiecza przed korozją i nalotami w układzie chłodzenia) umożliwiające eksploatację silnika nawet w warunkach morskich.BF 50 uznawany jest za najlepszy silnik zaburtowy w swojej klasie. Wyróżnia się też najlepszym współczynnikiem mocy do ciężaru. Wyposażony w systemy BLAST i ECOmo, Elektroniczny system kontroli, cyfrowy zapłon PGM-FI, w sieć komunikacji elektronicznej NMEA 2000® oraz 22-amperowy alternator umożliwiający ładowanie akumulatora prądem natężeniu 17A jest popularny wśród miłośników turystyki motorowodnej i często stosowany przez jednostki służb ratowniczych.BF 60 to seria powstała po 40 latach doświadczeń Honda w konstrukcji ekologicznych silników 4-suwowych, stąd BF 60 są wyjątkowo przyjazne dla otoczenia. Zapewnia najlepsze przyspieszenie, najlepszą sterowalność, najniższe zużycie paliwa w swojej klasie. Silniki te są wyposażone w systemy BLAST i ECO-mo, wielopolowy, wydajny układ ładowania akumulatora z regulatorem napięcia 12V/17A do zasilania odbiorników pokładowych, przyłącze do płukania słodką wodą czy pokrywę „Honda Premium Compact” opartą na koncepcji ograniczenia oporów aerodynamicznych.

Silniki zaburtowe Honda do kwoty 20 tys. zł dostępne są w Autoryzowanych Centrach Honda Marine w systemie ratalnym „Honda 0%!” w 10/20 ratach 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek! Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami Honda Marine!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box