Aktualności

W dniu 29 sierpnia 2020 r., w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej Gassy odbyła się uroczystość przyjęcia do użytkowania ratowniczej łodzi motorowej CONTRA 450 z silnikiem zaburtowym Honda BF 50 i przyczepą podłodziową.
Dzięki wspólnym staraniom strażaków ochotników, Aries Power Equipment, producenta łodzi firmy Roto Tech oraz grona lokalnych przedsiębiorców stale wspierających strażaków, jednostka pozyskała profesjonalny sprzęt, który będzie użytkowany przede wszystkim na Wiśle, w okolicach newralgicznej przeprawy promowej w Gassach wiodącej z Karczewa na prawym brzegu rzeki. Choć w gminie Konstancin Jeziorna są już jednostki wyposażone w łodzie ratownicze, to aż do dzisiaj ta ważna przeprawa nie była zabezpieczona przez ratowników. Teraz sytuacja się zmieni. Strażacy z Gassów podejmą wieloletni proces szkolenia i stałego doskonalenia umiejętności ratowniczych na wodzie.Z uwagi na charakterystykę miejsca i specyfikę użytkowania łodzi na rzece, wybór sprzętu nie był przypadkowy.

W skład zestawu ratowniczego weszły:


Życzymy Druhom z OSP GASSY bezpiecznej i bezproblemowej eksploatacji, wysiłku i potu na licznych ćwiczeniach, sukcesów w Mistrzostwach Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym  oraz … jak najmniej akcji ratowniczych na Wiśle - Królowej polskich rzek.


 
Sprawdź naszą ofertę łodzi motorowych dla służb.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

  • AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH SILNIKÓW W WYPRZEDAŻY.    Sprawdź aktualną dostępność oraz promocje w cenniku silników

S5 Box