Aktualności

Już za tydzień, 28 czerwca 2019r., zaczynają się Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Wraz z organizatorem Mistrzostw, Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz załogami strażaków-ratowników, którzy licznie zjadą z całej Polski, serdecznie wszystkich zapraszamy do Lichenia Starego na to wyjątkowe, sportowe wydarzenie i do kibicowania strażakom ochotnikom, którzy zawsze jako pierwsi są w miejscach zdarzeń i jako pierwsi niosą pomoc.

Mistrzostwa połączone z atrakcjami Dni Lichenia są doskonałą okazją do spędzenia wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi na łonie natury nad pięknym jeziorem Licheńskim. Miłośnicy sportów motorowodnych będą mogli na żywo oglądać wyczyny zawodników w łodziach napędzanych nowoczesnymi silnikami zaburtowymi najwyższej klasy, w tym silniki Honda. Rywalizacja sportowa załóg OSP – męskich, kobiecych i mieszanych, będzie przebiegać na wodzie i na lądzie w 7 konkurencjach podstawowych oraz w naszej konkurencji specjalnej Water Fighters, której reguły ujawniamy uczestnikom Mistrzostw tuż przed startem.

Mistrzostwa rozpoczną się w piątek o godz. 20.00, tradycyjnie, paradą pojazdów z łodziami ulicami Lichenia, a następnie pierwszą konkurencją polegającą na prawidłowej budowie wałów przeciwpowodziowych. Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godz. 08.45, zaś – zakończenie w niedzielę o godz. 15.00. Jedna z najbardziej emocjonujących konkurencji – spektakularny „Slalom łodzi motorowych”  - będzie rozegrana w niedzielne przedpołudnie 30 czerwca. To właśnie w tej konkurencji można podziwiać umiejętności sterników czyli  manewry łodzią, zawrotne przyspieszenia, ślizgi na falach oraz możliwości silników zaburtowych, m. in. popularnych Honda BF 30BF 40, BF 50, BF 60, BF 100.Każda załoga OSP ma szansę na medale w poszczególnych konkurencjach i zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej. Kto zostanie Mistrzem Polski 2019? Przyjedźcie do Lichenia Starego, by zobaczyć najlepszych strażaków-ratowników w sportowej akcji! Zapraszamy do Lichenia Starego 28-30 czerwca 2019r.!Zobacz fotoreportaż z 2018 r.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box