Aktualności

Już za tydzień, 28 czerwca 2019r., zaczynają się Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Wraz z organizatorem Mistrzostw, Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz załogami strażaków-ratowników, którzy licznie zjadą z całej Polski, serdecznie wszystkich zapraszamy do Lichenia Starego na to wyjątkowe, sportowe wydarzenie i do kibicowania strażakom ochotnikom, którzy zawsze jako pierwsi są w miejscach zdarzeń i jako pierwsi niosą pomoc.

Mistrzostwa połączone z atrakcjami Dni Lichenia są doskonałą okazją do spędzenia wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi na łonie natury nad pięknym jeziorem Licheńskim. Miłośnicy sportów motorowodnych będą mogli na żywo oglądać wyczyny zawodników w łodziach napędzanych nowoczesnymi silnikami zaburtowymi najwyższej klasy, w tym silniki Honda. Rywalizacja sportowa załóg OSP – męskich, kobiecych i mieszanych, będzie przebiegać na wodzie i na lądzie w 7 konkurencjach podstawowych oraz w naszej konkurencji specjalnej Water Fighters, której reguły ujawniamy uczestnikom Mistrzostw tuż przed startem.

Mistrzostwa rozpoczną się w piątek o godz. 20.00, tradycyjnie, paradą pojazdów z łodziami ulicami Lichenia, a następnie pierwszą konkurencją polegającą na prawidłowej budowie wałów przeciwpowodziowych. Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godz. 08.45, zaś – zakończenie w niedzielę o godz. 15.00. Jedna z najbardziej emocjonujących konkurencji – spektakularny „Slalom łodzi motorowych”  - będzie rozegrana w niedzielne przedpołudnie 30 czerwca. To właśnie w tej konkurencji można podziwiać umiejętności sterników czyli  manewry łodzią, zawrotne przyspieszenia, ślizgi na falach oraz możliwości silników zaburtowych, m. in. popularnych Honda BF 30BF 40, BF 50, BF 60, BF 100.Każda załoga OSP ma szansę na medale w poszczególnych konkurencjach i zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej. Kto zostanie Mistrzem Polski 2019? Przyjedźcie do Lichenia Starego, by zobaczyć najlepszych strażaków-ratowników w sportowej akcji! Zapraszamy do Lichenia Starego 28-30 czerwca 2019r.!Zobacz fotoreportaż z 2018 r.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box