Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz i powróćmy jeszcze na chwilę do Lichenia Starego… Zapraszamy do naszej fotorelacji z niedawno zakończonej 12. edycji Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym.Relacje na żywo z Mistrzostw są dostępne na naszym profilu Facebook.

Wszystkim uczestnikom Mistrzostw dziękujemy za wspaniałą rywalizację i emocje! Do zobaczenia na następnych Mistrzostwach!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box