Aktualności

Jak najprzyjemniej spędzić upalne wakacje? Na wodnej rekreacji! Najlepiej na łodzi z silnikiem zaburtowym Honda BF 100. Moc maksymalna 100 kM / 5 000-6 000 obr./min. Pojemność 1 496 cm3. głowica z układem zmiennych faz rozrządu V-TEC i układem Lift Electronic Control, które zapewniają przyspieszenie w całym zakresie obrotów silnika oraz błyskawiczne uzyskanie mocy w każdej chwili. Rewolucyjna technologia BLAST® - dzięki której łódź bardzo łatwo wchodzi w ślizg i błyskawicznie osiąga prędkość maksymalną, technologia Honda ECOmo,  wielopunktowy sekwencyjny programowany wtrysk paliwa PGM-FI, sieć pokładowej komunikacji elektronicznej NMEA 2000®. To niektóre z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w kompaktowej konstrukcji silnika zaburtowego Honda BF 100.Honda BF 100 A LRTU to silnik nowej generacji, który zapewnia najlepsze osiągi maksymalne i przyspieszenie w całym zakresie obrotów przy bardzo niskim zużyciu paliwa i niskim poziomie emisji spalin. Sprawdzony w praktyce, jest ceniony przez miłośników rekreacyjnego pływania. Wyposażony w regulator sterowania podczas trollingu czyli możliwość ustawienia niskiej prędkości co 50 obr./ min, jest także doceniany przez wędkarzy i sterników, którzy często manewrują w ciasnych przestrzeniach portowych.Silnik posiada także potężny 44 Amperowy  alternator ładujący duży akumulator lub zespół akumulatorów prądem o natężeniu nawet do 35 A oraz system NMEA 2000® zapewniające podłączenie do pokładowej sieci elektronicznej GPS, echosondy lub innych odbiorników pracujących w tym systemie.Jeśli więc potrzebujesz nowego silnika zaburtowego do Twojej łodzi już na tegoroczne lato, sprawdź właśnie BF 100! Zapraszamy do naszych autoryzowanych salonów sprzedaży, w których uzyskasz niezbędne szczegółowe informacje i porady techniczne!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box