Aktualności

W sobotę zakończyła się kolejna edycja  Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszą ofertą motopomp Honda i Aries Pump, agregatów prądotwórczych i silników zaburtowych.
IFRE-EXPO są największym i najważniejszym w Polsce wydarzeniem handlowym w branży ratowniczej i te 3 pracowite dni zaowocowały wieloma rozmowami o naszej ofercie dedykowanej dla PSP i OSP. Cieszymy się, że zainteresowanie motopompami, agregatami i silnikami zaburtowymi wynika, co było wielokrotnie powtarzane na Targach, z niezawodności – zwłaszcza w  ekstremalnych warunkach, trwałej konstrukcji – czyli długoletniej żywotności,  łatwej obsługi i serwisowania. Na naszej ekspozycji pokazaliśmy wybrane silniki zaburtowe Honda, czyli BF 50, BF 20, BF 6.Silniki zaburtowe Honda, niezawodne w każdej sytuacji, stanowią napęd wielu łodzi wykorzystywanych przez służby do ratowania tonących, holowania np. łodzi wiosłowych, ratowania ludzi i mienia podczas powodzi. Doskonałą okazją do obserwowania ich w akcji są zbliżające się XIII Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym w Licheniu Starym, 28 – 30 czerwca 2019r., w których udział biorą załogi reprezentujące jednostki OSP specjalizujące się w ratownictwie wodnym i powodziowym, i dysponujące własnym sprzętem pływającym. Wiele modeli jest obecnie objętych promocją cenową! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym cennikiem.Na naszym stoisku podczas IFRE-EXPO 2019 zaprezentowaliśmy również NOWOŚĆ w naszej ofercie – Aries Pump: WA BEST ONE, WA BEST 4 i BEST 5, WA DW – DW VOX, przewoźną pompę LWT250K z silnikiem Kubota,pompy szlamowe Honda WT 20X, WT 30X i WT 40X, pompy półszlamowe z silnikami Honda SST50 i SST80, pompę pływającą Niagara z silnikiem Honda oraz agregaty prądotwórcze do zadań specjalnych, jak EU 22i, EM30 i agregaty z silnikami Honda EA3000 / EA3000 AVR, EM5500 CXS, EA 6000 AVR z silnikiem Honda, Honda EU70i S oraz trójfazowy Honda ECT7000P.      
Zapraszamy do naszych autoryzowanych salonów sprzedaży!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box