Aktualności

Zapraszamy na nasze stoisko nr 32 w hali F na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO w 2019.

Już za tydzień, 6 czerwca br. rozpoczyna się jedno z największych spotkań środowiska straży pożarnej, OSP i służb ratowniczych – Międzynarodowe Targi IFRE-EXPO 2019! My także tam będziemy i serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 32 w hali F, na którym zaprezentujemy wybrane modele silników zaburtowych, a także agregaty prądotwórcze   i motopompy. Na stoisku odbędzie się także PREMIERA I POKAZ NOWOŚCI w naszej ofercie: Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych japońskiego producenta!Od wielu lat dostarczamy polskim służbom ratowniczym niezawodne urządzenia, które umożliwiają, ułatwiają skuteczne prowadzenie akcji ratowniczych. Podczas jednej z największych powodzi w Polsce  - w 2010 r. , razem z Hondą Polska i Honda Motor Europe podarowaliśmy straży do natychmiastowego zastosowania 80 agregatów EU 20i oraz 20 łodzi motorowych z silnikami, przyczepami i wyposażeniem przygotowywanych według standardów skuteczności.Na naszym stoisku nr 32 w hali F na IFRE-EXPO 2019 zaprezentujemy urządzenia dostosowane do potrzeb PSP i OSP, które sprawdzają się w praktyce jako wyposażenie wozów strażackich, czyli szerokie spectrum agregatów prądotwórczych jedno- i trójfazowych i motopomp półszlamowych, szlamowych i pływających oraz wybrane modele silników zaburtowych Honda, np. BF 50, BF 20, BF 6

Atrakcją naszego stoiska będą NOWE W NASZEJ OFERCIE elektryczne pompy zatapialne japońskiego producenta! Są to lekkie, niezawodne i łatwe w przenoszeniu pompy ze stali nierdzewnej, które wysysają wodę do prawie ostatniej kropli. Pokaz działania jednej z nich na naszym stoisku będzie trwać przez 3 dni targowe.Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 32 w hali F, na którym przy kawie i fachowej rozmowie udzielimy wszelkich informacji o naszej ofercie dla służb ratowniczych. Do zobaczenia na IFRE-EXPO 2019!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box