Aktualności

Entuzjastów i pasjonatów wędkarstwa zapraszamy na Mazury na nowy sezon profesjonalnej ligi spinningowej Lowrance Liga MLS 2024, której sponsorem jest Aries Power Equipment - Honda Marine.


Lowrance Liga MLS 2024!

Tegoroczna czwarta edycja zawodów w wędkarstwie spinningowym odbywa się pod nową nazwą (dawniej Mazursko-Warmińska Liga MSL), ale niezmiennie oprócz współzawodnictwa z adrenaliną zapewnia wszystkim uczestnikom okazje do zgłębiania wiedzy, wymiany doświadczeń i poszerzania znajomości w kręgach wędkarskich. W ramach Ligi odbędą się trzy eliminacje open i finał. Nagrodą główną będzie silnik zaburtowy Honda BF 50 (50 KM).


Nowy sezon zaczynamy już 11 – 12 maja br. na jeziorze Mamry!

Kolejne zawody odbędą się:

 • 21 – 22 września 2024 – jez. Kisajno
 • 12 - 13 października 2024 – jez. Niegocin
 • Finał Lowrance Liga MLS 2024 jest zaplanowany na 23 – 24 listopada 2024 na superłowisku Bielinek.


Jedną z nagród w pierwszych, majowych, zawodach Ligi jest przenośna lodówka kompresorowa ariesFROST AFW28DZ z technologią Dual Zone (zakres temperatur Od -18°C do 10°C) o pojemności 28l. Łatwa w przenoszeniu i w przewożeniu, odporna na wstrząsy, wyposażona w potrójny system ochrony akumulatora będzie praktycznym towarzyszem wypraw wędkarskich.

lodówka kompresorowa ariesFROST AFW28DZ

Jedną z nagród głównych w finale Lowrance Liga MLS 2024 będzie niezawodny, cichy silnik zaburtowy Honda BF50 uznawany za najlepszy silnik zaburtowy w swojej klasie. BF50 jest wyposażony m. in. w cyfrowy zapłon PGM-FI, system BLAST, w sieć komunikacji elektronicznej NMEA 2000®, 22-amperowy alternator umożliwiający ładowanie akumulatora prądem natężeniu 17A oraz technologię ECOmo/ Lean Burn Control - system optymalizacji zmiennego składu mieszanki paliwowo-powietrznej w zależności od stopnia obciążenia silnika. Najważniejsze jest to, że łódź z Honda BF50 zapewni szybkie i dyskretne dotarcie do namierzonego łowiska.

silnik zaburtowy Honda BF50

Wszystkim zawodnikom życzymy rekordowych okazów, a kibicom i obserwatorom spinningu życzymy niezapomnianych wrażeń!

Więcej informacji o Lowrance Liga MLS 2024 znajdziecie na www.mlsfishing.pl i na profilu Facebooka Ligii

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box