Aktualności

Wybór silnika zaburtowego jest łatwy tylko dla doświadczonych sterników oraz ekspertów, którzy są jednocześnie pasjonatami motorowodnych aktywności. Podstawą wyboru jest dobór silnika adekwatnie do jednostki pływającej, ale też i do formy spędzania czasu na wodzie. Kolejnym etapem jest wybór marki silnika zaburtowego, która zagwarantuje długą niezawodność.


Wybór silnika zaburtowego

Honda Marine jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie i swą renomę zawdzięcza właśnie bezkompromisowej jakości i tworzeniu silników zaburtowych dostosowanych do bardzo różnorodnych potrzeb użytkowników oraz oczekiwań bardzo wymagających sterników. Nasza oferta Honda Marine zawiera ponad 100 modeli silników od najmniejszej mocy 2,3 KM (BF 2,3) aż po 350 KM, czyli najnowszy BF 350 - pierwszy silnik zaburtowy Honda V8. Przed zakupem rekomendujemy poznanie opinii doświadczonych użytkowników tych silników, a przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych fachowców z Autoryzowanych Centrów Honda Marine, wśród których są wielokrotni mistrzowie i medaliści sportów motorowodnych.

Na co zwracać uwagę kupując silniki zaburtowy? Wyjaśniamy podstawowe kryteria w naszym poradniku, do lektury którego zapraszamy – „Jako silnik wybrać? Porady przed zakupem”.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box