Aktualności

Wędkarstwo samo w sobie jest przyjemnością tak dużą, że uzależniło rzesze pasjonatów rybomanii. I uzależniać będzie. Wędkarstwo to właściwie styl życia, bo kalendarzowi brań podporządkowany jest cały rytm życia. Planowanie sezonu, przygotowania organizacyjne, wypady i wyjazdy, zgłębianie wiedzy o rybach, łowiskach, całym środowisku naturalnym, poznawanie nowinek sprzętowych, pochłania myśli… 

Rywalizacja z rybą natomiast uczy cierpliwości i koncentracji, bo gdy jest branie, nic innego się nie liczy. 


4-suwowe silniki zaburtowe Honda

Sukces połowów zależy od wiedzy wędkarza, zasobności wybranego zbiornika wodnego, zapasu i jakości przynęty, sprzętu, sposobu dotarcia do łowisk i jakości napędu łodzi w przypadku miłośników wędkarstwa motorowodnego. Honda Marine, a konkretnie 4-suwowe silniki zaburtowe Honda zostały skonstruowane właśnie z myślą o japońskich „drobnych” rybakach...

Obecna oferta silników zaburtowych jest na tyle różnorodna, że każdy wędkarz – początkujący lub doświadczony, znajdzie odpowiedni dla siebie silnik o mocy maksymalnej od 2,3 KM aż do 350 KM. Każdy model jest dostępny w kilku wersjach.

Najpopularniejszy wśród polskich wędkarzy

W polskich warunkach najlepiej sprawdzają się silniki BF 2,3, BF 4/5/6, BF 8/10, BF 15 i 20, BF30, BF40/50, BF60, BF80/100.

Najpopularniejszym wśród polskich wędkarzy jest uniwersalny silnik BF 20 o mocy maks. 20 KM. Rekomendowany do pontonów i łodzi o długości 2,7 – 8,5 m. Swoją popularność zawdzięcza optymalnej mocy zapewniającej szybkość, najlepszemu w klasie przyspieszeniu w całym zakresie obrotów i niskiej prędkości trollingu.

pontony składane honWave

Wędkarzom proponujemy również praktyczne pontony składane honWave z serii IE oraz AE, w których można montować silniki Honda małej mocy BF2,3 – BF20.

Zapraszamy zatem pasjonatów wędkarstwa motorowodnego do Autoryzowanych Centrów Honda Marine, w których nasi doradcy fachowo doradzą trafny wybór silnika zaburtowego Honda, pontonu honWave, pontonu z silnikiem Honda. I życzymy udanego sezonu z obfitymi braniami i rekordowymi okazami!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box