Aktualności

Centralizacja sterowania łodzią motorową z pewnością zwiększa przyjemność każdego rejsu. Właśnie do tego celu służy nowoczesny, wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy Honda 7” NMEA zaprojektowany do współpracy z silnikami zaburtowymi pracującymi w standardzie komunikacji elektronicznej NMEA 2000®, czyli Honda BF 40 – BF 250, a w przyszłości również z BF350. Wyświetlacz współpracuje maksymalnie z dwoma silnikami.
Jest wyposażony w 7-mio calowy ekran dotykowy z anteną zewnętrzną GPS, o stopniu ochrony IP66 i o jasności 1000 nitów. Ekran jest czytelny w każdych warunkach pogodowych i w pełnym słońcu (kąt widzenia 85 stopni ze wszystkich kierunków).

Wyświetlacz pełni funkcję cyfrowej sześciokanałowej jednostki sterującej, funkcję wyświetlacza nawigacji, a także wyświetlacza urządzenia audio (akcesoria urządzeń audio nie wchodzą w skład nowego wyświetlacza) pracującego w standardzie NMEA 2000®.

 • Monitoruje prędkość łodzi (dzięki danym dostarczanym przez zewnętrzną antenę GPS)
 • Monitoruje parametry pracy silnika - obroty, trym, zużycie paliwa, temperaturę silnika i napięcie,
 • Ekran zmienia kolory na niebieski, zielony, czerwony, co uzupełnia informacje o pracy silnika i zapewnia sternikowi wygodną, natychmiastową identyfikację sytuacji. Kolor niebieski oznacza tryb trollingu (jeśli silnik jest wyposażony w tę funkcję), zielony – tryb ECOmo, zaś czerwony – pokazuje funkcje alarmowe silnika.
Wyświetlacz Honda Marine 7” NMEA (Nr. katalogowy 9903E73 MFD) współpracuje maksymalnie z dwoma silnikami. W przypadku zastosowania go do jednego silnika, można zmienić pokazywanie trymu i wskaźników poziomu paliwa na prawą lub lewą stronę ekranu. Urządzenie jest przeznaczone do montażu na płaskiej powierzchni (konsola łodzi), może być zamontowane również pionowo (uchwyt pionowego montażu jest opcjonalny). W zestawie znajduje się antena zewnętrzna GPS.

UWAGA: wyświetlacz powinien być zintegrowany z siecią łodzi więc niezbędne mogą być dodatkowe akcesoria sieciowe.

Wyświetlacz jest również dostępny w wersji bardziej tradycyjnej, czyli z przyciskami. Jest to mniejszy gabarytowo wyświetlacz wielofunkcyjny Honda 4,3” NMEA. Wielofunkcyjne wyświetlacze Honda Marine są dostępne w naszych Autoryzowanych Centrach Honda Marine, w których nasi eksperci Honda Marine udzielą szczegółowych informacji na temat wyświetlaczy, doradzą wybór i montaż. 

Informacje na temat akcesoriów do silników zaburtowych Honda i składanych pontonów honWave znajdują się w katalogu – Zobacz/pobierz

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box