Aktualności

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień i wraz z nią najlepszy sezon na połów drapieżników. Październik i listopad to czas, w którym szczupaki, sandacze, okonie intensywnie żerują przed nastaniem zimy i jest duża szansa na spotkanie z naprawdę dużym okazem. To również pora na połowy metodą spinningu. Osobników pokaźnych rozmiarów trzeba szukać w jeziorach i dużych zbiornikach wodnych.
Do udanych wypraw wędkarskich potrzebny jest odpowiedni sprzęt, w tym niezawodny silnik zaburtowy i odpowiednia łódź. W naszej ofercie Honda Marine każdy wędkarz znajdzie odpowiedni do swojej łodzi napęd, a także ponton honWave z silnikiem zaburtowym Honda.

Zapraszamy do naszego poradnika „Motorowodne wędkowanie z Honda Marine”, w którym wyjaśniamy kluczowe kwestie związane z prawidłowym doborem sprzętu pływającego oraz porady dotyczące najlepszego wyboru silników zaburtowych i pontonów honWave dostosowanych do polskich akwenów.

Zapraszamy również do zapoznania się:

 

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box