Promocje

Ponton to wygodne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na wodzie i dotyczy amatorów rekreacji i wędkarzy. Ponton składany jest znacznie lżejszy od łodzi, a tym samym łatwiejszy w transporcie i przechowywaniu. W każdej chwili może być zapakowany do auta. Nasze pontony składane HonWave są stworzone dla tych, którzy chcą skorzystać z każdej sposobności wyrwania się z domowych pieleszy w celu odkrycia nowych, urokliwych miejsc. Zapraszamy do naszej promocji „pakietowej” obejmującej wybrany model pontonu HonWave z odpowiednim modelem silnika zaburtowego Honda. Promocje cenowe są dostępne wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Honda Marine


W aktualnej promocji proponujemy – zobacz cennik - 3 komplety pontonów honWave z serii IE z odpowiednio dobranymi silnikami zaburtowymi Honda (BF 6/BF 8/ BF20) oraz 4 komplety pontonów honWave z serii AE z silnikami zaburtowymi Honda (BF 6/ BF 8/ BF20).Pontony HonWave to pontony składane o rewelacyjnych parametrach pływalności, lekkie, o wielokomorowej konstrukcji, wykonane z bardzo wytrzymałej powłoki pneumatycznej z pięciowarstwowego materiału PCV ze stabilną podłogą wykonaną z paneli aluminiowych (seria AE) lub usztywnionej maty pneumatycznej (seria IE). Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, stabilne i wytrzymałe. Można je wyciągnąć na brzeg czy przedzierać się przez trzciny bez obaw, że ulegną uszkodzeniu. Cylindryczne zakończenie pływaków zapewniają stabilność w przypadku zastosowania silnika zaburtowego większej mocy.Pontony HonWave są przeznaczone do wieloletniego użytkowania i popularne wśród wędkarzy, amatorów eksploracji jezior i wybrzeża, sportów wodnych, nurkowania. Są bezpiecznym sposobem spokojnego spędzania czasu na wodzie z rodziną czy pokazywania wodnego świata dzieciom. HonWave IE są przeznaczone dla 3-5 osób na pokładzie, zaś pontony AE – od 3 do 7 osób.Więcej informacji o pontonach honWave IE oraz AE – znajdziesz TUTAJ oraz w poradniku „Wybierz najlepszy dla siebie ponton”


Parametry techniczne silników zaburtowych są dostępne według modeli:

Zapraszamy do naszej Autoryzowanej Sieci Honda Marine, w której nasi eksperci doradzą trafny wybór pontonu HonWave z silnikiem zaburtowym Honda.

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box