Aktualności

Z prawdziwą dumą potwierdzamy, że to właśnie w Polsce odbyła się europejska premiera silnika zaburtowego Honda BF 150 DBW (Drive By Wire).Premiera BF 150 DBW odbyła się podczas Warszawskiego Salonu Jachtowego 2021 czyli targów jachtowych i sportów wodnych na terenie Ptak Warsaw Expo. Są to największe w Polsce targi w branży marine, które odwiedzają tysiące pasjonatów i klientów branżowych. W tym roku odwiedzający mogli z bliska zobaczyć m. in. nowość Honda Marine – BF 150 DBW (Drive By Wire – silniki z systemem sterowania przepustnicą gazu i biegów niewymagającą zastosowania cięgien) oraz największy i najnowszy silnik zaburtowy Honda BF 250, który z powodu epidemii koronawirusa nie był jeszcze prezentowany szerokiej publiczności.Dziękujemy serdecznie wszystkim zwiedzającym targi za odwiedzenie stoiska Honda Marine! W tym roku gospodarzem stoiska był nasz Autoryzowany Diler „PERFORMANCE MARINE” ze Szczecina – firma zarządzana przez Marcina Zielińskiego, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata, trzykrotnego Mistrza Europy i siedmiokrotnego Mistrza Polski w sporcie motorowodnym.Dziękujemy także za pochlebne opinie o silnikach zaburtowych Honda dotyczące nie tylko ich bezawaryjności, ale także i praktycznych innowacji technicznych. Najnowszy silnik BF 150 DBW, jak i prezentowany BF 250, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uwagę odwiedzających już z daleka przykuwał ich nowoczesny, stylowy design, ale z równie dużym uznaniem spotkały się zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania oraz osprzęt. Nowy BF 150 DBW będzie dostępny na polskim rynku w 2022 r. w opcji srebrnej i białej. W aktualnej naszej ofercie jest dostępny model srebrny BF 150 AK2 LU, natomiast super silnik BF 250 jest dostępny w opcji srebrnej i białej, w wersji ze sterowaniem cięgnami oraz w wersji ze sterowaniem Drive By Wire (DBW).

Zapraszamy do Autoryzowanych Centrów Honda Marine, gdzie osobiście zobaczycie silniki zaburtowe Honda Marine, otrzymacie fachowe informacje techniczne i możecie zlecić wykonanie posezonowego przeglądu technicznego swoich silników Honda.

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box