Aktualności

Lato trwa. Do zamknięcia sezonu na wodzie jeszcze daleko. Jeśli pływasz na różnych akwenach, masz jednostkę pływającą o długości 2,7 do 8,5 m i planujesz zakup nowego silnika – rozważ przenośny, niezawodny 4-suwowy silnik zaburtowy Honda BF 20. W naszej ofercie znajdziesz szeroki  wybór aż 16 wersji  tego silnika: BF 20 DK2 SHU / LHU z rozrusznikiem ręcznym oraz wersje SHSU / LHSU / SRU / LRU z bardzo wygodnym rozrusznikiem elektrycznym i ręcznym. Ich bardzo mocna przekladnia jest przystosowana do pracy z czterołopatowymi śrubami Power Thrust.

Cztery modele - BF 20 DK2 SRTU / BF 20 DK2 SRTU Power Thrust oraz BF 20 DK2 LRTU / BF 20 DK2 LRTU Power Thrust – są właśnie teraz objęte wakacyjną promocją! Warto sprawdzić nasz obecny cennik

Cena silnika Honda BF 20, ale także BF 8, BF 10, BF 15, w wersji Power Thrust obejmuje 2 śruby napędowe: seryjną czyli uniwersalną oraz uciągową, przeznaczoną do ciężkich łodzi pływających w wyporze.Możesz zaufać Honda BF 20 (20 KM, pojemność skokowa 350 cm3) – to nowoczesny, paliwooszczędny i niezawodny silnik 4-suwowy produkowany w Japonii zgodnie z wyśrubowanymi standarami jakości. BF 20 spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników wodnej rekreacji i osób zawodowo związanych z wodą. W praktyce jest ceniony za najniższe w klasie zużycie paliwa (specjalna konstrukcja cyfrowego układu zapłonu) oraz ekologiczny aspekt obniżonego poziomu emisji spalin i głośności.Honda BF 20 to najlepsze w klasie przyspieszenie w całym zakresie obrotów (cyfrowy układ zapłonu PGM-IG), niska prędkość trollingu, wygodna obsługa, wahadłowy system niwelacji drgań, unikalna konstrukcja bocznego wydechu spalin na biegu wstecznym, czujniki monitorujące ciśnienie oleju, obroty maksymalne i temperaturę silnika oraz automatyczny układ ogranicający obroty. Komfort przebywania na pokładzie i możliwość korzystania z wielu odbiorników elektrycznych, w tym echosond, oświetlenia czy chociażby radia, zapewnia bardzo wydajny, wielopolowy układ ładowania akumulatora, który w zależności od wersji i sposobu rozruchu silnika zapewnia maksymalnie 6A/12V lub 12A/12V.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Salonem Honda Marine! Być może właśnie tam czeka na Ciebie silnik Honda BF 20, który zapewni Ci komfort i przyjemność wodnej rekreacji przez kolejenych wiele lat.
  

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box