Aktualności

Prawdziwa przyjemność spędzania czolnego czasu na fali to synteza bezpieczeństwa, płynnego przyspieszania, poczucia komfortu i przede wszystkich niezawodnej, innowacyjnej techniki. Jednym słowem Honda BF 15 i BF 20 dostępne w 12 wersjach w przypadku BF15  oraz 16 wersjach BF20. Sprawdź nasz cennik, ponieważ silniki BF20 Dk2 SRTU/LRT jeszcze są w promocji!
Dlaczego warto je mieć już tego lata? Honda BF 15 i BF 20 to nowoczesne, zabepieczone wielowarstwową powłoką antykorozyjną, niezawodne i paliwooszczędne 4-suwowe silniki produkowane w Japonii o mocy, odpowiednio, 15KM i 20 KM. Pojemność skokowa 350 cm3. Rekomendowane do napędu łodzi wędkarskich, spacerowych, uniwersalnych pontonów składanych czy większości łodzi żaglowych o optymalnej długości od 2,7 do 8,5 m. BF15 i BF20 niezawodnie zapewnią Ci udane wyprawy wodne, podczas których będziesz mógł spokojnie skoncentrować się na wędkowaniu i przyjemności wpędzania czasu na wodzie. • Najlepsze w klasie przyspieszenie w całym zakresie obrotów, niska prędkoścć trollingu. To doceniają zwłaszcza wędkarze holujący przynętę za łodzią.
 • Bardzo mocna przekładnia z unikalnym systemem wydechu spalin przystosowana do pracy z czterołopatowymi śrubami Power Thrust mającymi zastosowanie do napędu ciężkich łodzi wypornościowych.
 • Imponujące przyspieszenia – silniki wyposażone są w innowacyjny, cyfrowy układ zapłonu PGM-IG opracowany specjalnie do tych modeli przez koncern Honda. Układ ten zapewnia bardzo dobre przyspieszenie i równomierne rozwijanie mocy w całym zakresie. W układzie dolotowym znajduje się dodatkowo specjalna pompa przyspieszająca, która eliminuje chwilowe zadławienie silnika pracującego na niskich obrotach po gwałtownym dodaniu pełnego gazu.
 • Unikalna konstrukcja bocznego wydechu spalin i zastosowanie czterołopatowej śruby Power Thrust znacznie zwiększa uciąg na biegu wstecznym (do 60 %), a przy pływaniu naprzód zapewnia przyrost uciągu o 15 %, dzięki czemu jest ograniczony efekt kawitacji - „mielenia wody” i zapewnia optymalną reakcję łodzi na dodanie gazu. To doceniają przede wszystkim osoby manewrujące ciężkimi łodziami w ciasnych portach.
 • Komfort użytkowania zwiększa wahadłowy system niwelacji drgań oraz system monitorowania ciśnienia oleju i temperatury, który w przypadku nieprawidłoowości automatycznie ogranicza obroty lub wyłącza silnik, ograniczając poważne awarie.


Silniki oferowane są w wersjach z rozrusznikiem elektrycznym i ręcznym lub tylko ręcznym. Wszystkie wersje sterowane ręcznie posiadają bardzo wygodny rumpel sterowy oraz dźwignię zmiany biegów usytuowaną w miejscu zapewniającym intuicyjną obsługę. Modele w wersjach ze zdalnym sterowaniem posiadają manetkę w komplecie i są wyposażone dodatkowo w alarm dźwiękowy układów zabezpieczających silnik przed uszkodzeniem.Zależnie od wersji, silniki te są wyposażone w bardzo wydajny układ ładowania (6A/12V lub 12A/12V), krórego charakterystyka zapewnia efektywne doładowanie akumulatora i zasilanie pokładowych  odbiorników elektrycznych już przy prędkości marszowej.

Sprawdź to osobiście i skonsultuj się z naszym autoryzowanym sprzedawcą. Zapraszamy!

Oferta

promocja

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box