Aktualności

Już za tydzień rozpoczynamy kolejne, 12. Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, które odbędą się w Licheniu Starym nad pięknym jeziorem Licheńskim. To doskonała okazja do obserwowania kilkudziesięciu modeli silników zaburtowych Honda w akcji!
Wiatr i woda, wiele emocji, łodzie motorowe w ślizgu i slalomie, warkot silników zaburtowych na najwyższych obrotach – to nieodłączne elementy tego wydarzenia. W Mistrzostwach biorą udział załogi męskie i kobiece, reprezentujące Ochotnicze Straże Pożarne specjalizujące się w ratownictwie wodnym i powodziowym, dysponujące własnym sprzętem pływającym.

 

W tym roku zwycięzcy Klasyfikacji Generalnej wyjadą z Lichenia Starego z silnikiem zaburtowym Honda średniej mocy  - sprawdzonym silnikiem zaburtowym dla służb i osób zawodowo związanych z wodą, a przede wszystkim dla jednostek ratowniczych. Najlepsza załoga OSP w Konkurencji Specjalnej Water Fighetrs Honda Marine – z pilarką na wysięgniku, dmuchawą, glebogryzarką i jednostką napędową wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool.Dla uczestników Mistrzostw zawody są formą twardego treningu i możliwością sprawdzenia się w ostrej rywalizacji. Dla kibiców i fanów strażaków ratowników - to emocje sportowe i przyjemna forma spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, tym bardziej, że Mistrzostwom będą towarzyszyć atrakcje dla dzieci i dorosłych, jak parada wozów strażackich w piątkowy wieczór oraz sobotni piknik i wieczór z muzyką.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • Silnik Honda BF8DK2SHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2020, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 9 265,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

  Silnik Honda BF15DK2LHU


  Fabrycznie nowy z roku produkcji 2019, w oryginalnym opakowaniu. Możliwość zamówienia i odbioru u dowolnego Dealera Honda Marine.

  Cena wyprzedażowa: 12 776,00 zł. brutto

  Więcej informacji...

   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box