Aktualności

Już za tydzień rozpoczynamy kolejne, 12. Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, które odbędą się w Licheniu Starym nad pięknym jeziorem Licheńskim. To doskonała okazja do obserwowania kilkudziesięciu modeli silników zaburtowych Honda w akcji!
Wiatr i woda, wiele emocji, łodzie motorowe w ślizgu i slalomie, warkot silników zaburtowych na najwyższych obrotach – to nieodłączne elementy tego wydarzenia. W Mistrzostwach biorą udział załogi męskie i kobiece, reprezentujące Ochotnicze Straże Pożarne specjalizujące się w ratownictwie wodnym i powodziowym, dysponujące własnym sprzętem pływającym.

 

W tym roku zwycięzcy Klasyfikacji Generalnej wyjadą z Lichenia Starego z silnikiem zaburtowym Honda średniej mocy  - sprawdzonym silnikiem zaburtowym dla służb i osób zawodowo związanych z wodą, a przede wszystkim dla jednostek ratowniczych. Najlepsza załoga OSP w Konkurencji Specjalnej Water Fighetrs Honda Marine – z pilarką na wysięgniku, dmuchawą, glebogryzarką i jednostką napędową wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool.Dla uczestników Mistrzostw zawody są formą twardego treningu i możliwością sprawdzenia się w ostrej rywalizacji. Dla kibiców i fanów strażaków ratowników - to emocje sportowe i przyjemna forma spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, tym bardziej, że Mistrzostwom będą towarzyszyć atrakcje dla dzieci i dorosłych, jak parada wozów strażackich w piątkowy wieczór oraz sobotni piknik i wieczór z muzyką.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta

OKAZJE Z OUTLETU HM:

 • BF 4 AH LHNU (z długą kolumną)


  Silnik stanowi ekspozycję salonu firmowego dystrybutora Honda Marine w Polsce. Objęty standardową 36 miesięczną gwarancję producenta. Fabrycznie nowy, nie używany bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Silnik dostępny w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467. Istnieje możliwość odbioru u wybranych Dilerów na terenie kraju.

  Cena wyprzedażowa: 4 790 zł. brutto

  BF40 DK4 LRTU – fabrycznie nowy


  Długa kolumna, boczna manetka zdalnego sterowania, rozrusznik elektryczny, hydrauliczny power trim & tilt, obrotomierz, wskaźnik pozycji trymu, zbiornik paliwa 25 litrów, linia paliwa, śruba aluminiowa.

  Silnik posiada niewielkie uszkodzenia pokrywy (zdjęcia) silnika powstałe w podczas transportu. Silnik dostępny tylko w salonie firmowym Warszawa ul. Puławska 467.

  Cena wyprzedażowa: 26 000,00 zł. brutto   Sprawdź aktualną dostępność oraz inne promocje w cenniku silników

S5 Box